Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura gaming ONIKUMA G80, Conexiune USB-C, Wireless, Bluetooth 5.0, RGB, 393 × 114 × 35 mm, Baby Blue Cod produs: ONI-171471
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Albastru |
| Interfata tastatura |
Bluetooth USB-C Wireless |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie |
Bluetooth Cu fir Wireless |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Tastatura gaming |
Tastatura gaming ONIKUMA G80, Conexiune USB-C, Wireless, Bluetooth 5.0, RGB, 393 × 114 × 35 mm, Baby Blue
ONIKUMA G80 este o tastatură de gaming multifuncțională care combină tehnologia de ultimă oră cu un design colorat și atrăgător. Aceasta oferă un layout cu 94 de taste și trei moduri de conectivitate - Bluetooth 5.0, bandă de 2,4 GHz și cu fir (prin USB-C). De asemenea, se distinge printr-un timp lung de funcționare, un cadran multimedia funcțional și un ecran OLED (Organic Light Emitting Diode, un afișaj LED cu contrast ridicat și consum redus de energie) încorporat. Toate acestea fac ca G80 să fie perfect nu numai pentru jocuri, ci și pentru muncă și utilizarea zilnică!
Trei moduri de conectare
Tastatura ONIKUMA G80 oferă flexibilitatea pe care gamerul modern o așteaptă. O puteți utiliza fără fir (prin Bluetooth 5.0 sau în banda de 2,4 GHz), iar când aveți nevoie de stabilitate maximă - treceți la o conexiune USB-C cu fir. Comutarea între moduri este rapidă și intuitivă.
Cadran și ecran OLED pentru control complet
Butonul de control încorporat vă permite să reglați rapid volumul sau luminozitatea luminii de fundal. În plus, tastatura are un mic ecran OLED care afișează informații despre modul de conectare, starea bateriei și multe altele. Este o soluție care îmbunătățește experiența utilizatorului și vă permite să aveți totul sub control.
Design elegant și silențios
Taste în trei culori și o carcasă de culoare pastel fac ca ONIKUMA G80 să iasă în evidență prin aspectul său remarcabil. În plus, tastele pe bază de membrană funcționează excepțional de silențios, făcând tastatura perfectă și pentru birou sau pentru sesiunile de jocuri nocturne. La aceasta se adaugă retroiluminarea elegantă RGB (Red Green Blue, un sistem de retroiluminare bazat pe trei culori primare) cu diverse efecte.
Timp de lucru lung
Bateria încorporată de 2.000 mAh asigură o durată lungă de funcționare fără încărcare frecventă. Cu retroiluminarea pornită, tastatura funcționează până la 60 de ore, iar fără ea - până la 200 de ore. Când energia se termină, conectați pur și simplu dispozitivul prin USB-C - este nevoie de aproximativ 7-8 ore pentru a se încărca complet.
Inclus
- Tastatură
- Cablu de la USB-A la USB-C
- Adaptor de 2,4 GHz (USB-A)
- Manual de utilizare
| Producător | ONIKUMA |
|---|---|
| Model | G80 |
| Conectivitate | Bluetooth, 2,4 GHz, conexiune prin cablu |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Număr de taste | 94 |
| Iluminare din spate | RGB |
| Material | ABS |
| Durata de viață a tastelor | Aproximativ 10 milioane de apăsări |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Timp de funcționare | Lumina de fundal aprinsă: până la 60 h; Lumina de fundal stinsă: până la 200 h; |
| Timp de încărcare | Aproximativ 7-8 h |
| Curent de funcționare | <200 mA |
| Tensiune de funcționare | 3,7 V ±0,5 V |
| Dimensiuni | 393 × 114 × 35 mm |
| Interfață | USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura gaming ONIKUMA G80, Conexiune USB-C, Wireless, Bluetooth 5.0, RGB, 393 × 114 × 35 mm, Baby Blue







