Tastatura gaming XTRIKE ME GK-995W, Conexiune Wireless, Bluetooth 5.3, RGB, 312 × 102 × 40 mm, Alb Cod produs: XTR-172524
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata tastatura |
Bluetooth USB-C Wireless |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie |
Bluetooth Cu fir Wireless |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Tastatura gaming |
Tastatura gaming XTRIKE ME GK-995W, Conexiune Wireless, Bluetooth 5.3, RGB, 312 × 102 × 40 mm, Alb
Tastatură de gaming wireless XTRIKE ME
GK-995W WH
XTRIKE ME este o marcă creată pentru gameri care așteaptă soluții fiabile, durabile și atrăgătoare din punct de vedere vizual. De ani de zile, oferă accesorii de gaming de înaltă calitate, combinând tehnologii moderne cu un design unic. Produsele XTRIKE ME se remarcă prin durabilitatea, funcționalitatea și estetica lor, îndeplinind așteptările atât ale utilizatorilor începători, cât și ale celor avansați care doresc să își ducă experiența de gaming la nivelul următor.
Iluminare RGB eficientă
Iluminarea RGB din tastatura XTRIKE ME GK-995W WH asigură utilizare confortabilă în orice condiții, în special atunci când lucrați după lăsarea întunericului sau jucați seara. O varietate de moduri de iluminare vă permit să adaptați aspectul tastaturii la preferințele dumneavoastră și să creați atmosfera potrivită. Iluminarea îmbunătățește vizibilitatea tastelor, iar datorită construcției solide, rămâne stabilă pe durata utilizării pe termen lung. Este perfectă pentru gameri și utilizatori care apreciază iluminarea estetică și funcțională.
Conectivitate stabilă și flexibilă
Modelul GK-995W WH oferă trei opțiuni de conectare: 2.4G, Bluetooth și cablu USB, permițându-vă să ajustați modul de lucru la nevoile dumneavoastră curente. Această construcție facilitează utilizarea tastaturii pe mai multe dispozitive și asigură un răspuns rapid la comenzi. Flexibilitatea conexiunilor face ca dispozitivul să fie ideal pentru utilizarea mobilă, precum și pentru gaming acasă. Compatibilitatea cu sistemele Mac și Windows crește și mai mult funcționalitatea și confortul utilizatorului.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Xtrike ME |
| Tip | Tastatură de gaming wireless |
| Model | GK-995W WH |
| Număr de taste | 68 |
| Conectivitate | 2.4G și Bluetooth 5.3 |
| Raza de operare | 10 m |
| Durabilitatea switch-ului | 50 de milioane de clicuri |
| Baterie | 3.7 V 1000 mAh |
| Cursa tastei | 4.0 ± 0.3 mm |
| Forța de acționare | 50 ± 15 g |
| Tensiune și curent de încărcare | 5 V 500 mA |
| Curent de operare cu iluminare | 3.7 V 150 mA |
| lungimea cablului | 1.5 m |
| Dimensiuni | 312 × 102 × 40 mm |
| Greutate | 417 g |
| Sisteme | Mac și Windows |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura gaming XTRIKE ME GK-995W, Conexiune Wireless, Bluetooth 5.3, RGB, 312 × 102 × 40 mm, Alb







