Tastatura mecanica Epomaker RT65, Wireless, Bluetooth, USB-C, Switch-uri Flamingo, Bej Cod produs: EPO-165848
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Bej |
| Interfata tastatura |
Bluetooth USB-C Wireless |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Mecanica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura mecanica Epomaker RT65, Wireless, Bluetooth, USB-C, Switch-uri Flamingo, Bej
Design Modern & Funcționalitate Versatilă
Tastatura EPOMAKER RT65 introduce un nou nivel de personalizare și confort pentru tastarea zilnică. Dispune de un mini-display detașabil care afișează informații utile precum data, ora, nivelul bateriei și chiar GIF-uri animate. Când este îndepărtat, display-ul dezvăluie un port ascuns pentru receiver-ul wireless de 2.4 GHz, adăugând funcționalitate suplimentară.
Aranjament Compact & Joystick Multimedia
RT65 dispune de un aranjament de 65% cu 67 de taste, oferind un aspect minimalist, păstrând în același timp tastele esențiale de navigare. Un joystick inovator controlează volumul cu simple mișcări sus/jos, iar un singur clic oprește audio. Poți chiar să transformi joystick-ul într-un mouse cu Fn+joystick.
Software Puternic de Personalizare
EPOMAKER RT65 epitomizează personalizarea. Software-ul său îți permite să creezi macro-uri, să remapezi taste și să personalizezi efectele de iluminare. Mini-display-ul poate fi, de asemenea, personalizat cu animatii personalizate, oferindu-ți control total asupra aspectului și funcționalității.
Montare Gasket & Design Ergonomic
Proiectat pentru confort, montajul gasket al RT65 oferă o tastare moale și flexibilă. Picioarele reglabile cu două niveluri, acoperite cu silicon îți permit să setezi un unghi preferat, în timp ce capacele de taste cu profil Cherry ajută la reducerea oboselii în încheieturi.
Conectivitate Tripla & Durată Lungă a Bateriei
RT65 oferă trei moduri de conectare: Bluetooth 5.0, wireless de 2.4 GHz și USB-C cablat. Poți să te împerechezi cu până la trei dispozitive simultan. O baterie de 3000 mAh încorporată asigură sesiuni lungi fără încărcări frecvente.
Suport pentru Switch-uri Hot-Swap Kailh
Pentru pasionații de tastaturi, RT65 oferă socluri hot-swap pentru switch-uri, permițând schimbări rapide ale switch-urilor fără sudură. Soclurile de înaltă calitate Kailh suportă switch-uri cu 5 pini pentru modificări ușoare.
Prindere Ergonomică & Capace de Taste Durabile
Dispune de picioare anti-derapante acoperite cu silicon pentru stabilitate și capace de taste PBT cu profil Cherry durabile, RT65 oferă o experiență de tastare ergonomic rezistentă la uzură și strălucire.
Full NKRO & LED-uri Orientate Spre Sud
Cu full N-Key Rollover (NKRO), RT65 înregistrează fiecare apăsare de tastă, indiferent de intrările simultane. LED-urile RGB orientate spre sud oferă 16 efecte de iluminare presetate și personalizare nelimitată prin software-ul EPOMAKER.
Echipat cu Switch-uri Flamingo
Switch-urile liniare EPOMAKER Flamingo sunt inspirate de culorile vibrante ale flamingo-urilor, având un stem din POM și carcasă din PC pentru apăsări de taste fluide și silențioase. Pre-lubrificate pentru auto-întreținere, oferă o senzație satisfăcătoare la tastare. Designul compatibil cu MX cu 5 pini, sloturile pentru LED-uri încorporate și o durată de viață de 100 de milioane de apăsări de taste fac aceste switch-uri ideale pentru performanță și personalizare.
Specificații Tehnice |
|
| Marcă | EPOMAKER |
| Inclus |
- Tastatură - Manual utilizator - Extractor de capace/switch-uri - Receiver 2.4 G - Cablu USB-C - Mini Display |
Tastatură |
|
| Model | RT65 |
| Culoare | Gri & Alb |
| Switch-uri | Flamingo Linear |
| Număr de Taste | 67 |
| Aranjament | 65% |
| Conectivitate | USB-C cablat, Bluetooth 5.0, Wireless 2.4 GHz |
| Iluminare | RGB (Orientat spre sud) |
| Material Carcasă | ABS |
| Montaj | Montaj Gasket |
| Placă | PC |
| Hot-Swappable | Da |
| Profil Capace Taste | Cherry |
| Capacitate Baterie | 3000 mAh |
| Anti-Ghosting | NKRO |
| Dimensiuni | 332.8 × 130.5 × 38.3 mm |
| Greutate | 0.67 kg |
Switch-uri |
|
| Nume | Switch Flamingo Linear |
| Tip | Linear |
| Materiale | Stem: POM; Carcasă: PC; Două arcuri |
| Număr Pini | 5 |
| Forța de Actuare | 47 ± 5 gf |
| Punct de Actuare | 1.50–2.00 mm |
| Forța Inițială | Min. 35 gf |
| Forța de Apăsare Maximă | Max. 60 gf |
| Travaliu Total | 3.80 mm |
| Durată de Viață | 100 de milioane de apăsări de taste |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura mecanica Epomaker RT65, Wireless, Bluetooth, USB-C, Switch-uri Flamingo, Bej







