Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura mecanica ONIKUMA MT706, Wireless, Bluetooth, USB-C, Iluminare RGB, Negru Cod produs: ONI-173933
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata tastatura |
Bluetooth USB-C Wireless |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie |
Bluetooth Cu fir Wireless |
| Tip | Mecanica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura mecanica ONIKUMA MT706, Wireless, Bluetooth, USB-C, Iluminare RGB, Negru
ONIKUMA MT706 este o tastatură mecanică multifuncțională, compactă, proiectată pentru un joc dinamic, confort maxim și personalizare completă. Aceasta oferă un mod triplu de conectivitate (2,4 GHz, Bluetooth, cu fir), timp de răspuns ultra-rapid de 1 ms și compatibilitate largă cu PC-uri, console și dispozitive mobile. Echipat cu comutatoare interschimbabile în linie, un sistem avansat de suprimare a sunetului și iluminare dinamică RGB, acesta va satisface așteptările celor mai exigenți utilizatori.
Conectivitate stabilă și rapidă
Tastatura acceptă trei moduri de funcționare: 2,4 GHz, Bluetooth și conexiune prin cablu, ceea ce garantează flexibilitate și fiabilitate. Cu un timp de răspuns de 1 ms, este perfectă pentru jocurile de turneu, oferind un răspuns instantaneu. Compatibilitatea cu computerele, consolele și smartphone-urile face din MT706 un instrument versatil pentru orice platformă.
Funcționare lină și silențioasă
Arhitectura de etanșare aplicată cu un sistem de izolare fonică în 5 straturi asigură o funcționare extrem de silențioasă a tastelor. Comutatoarele liniare sunt interschimbabile la cald, iar stabilizatoarele fin reglate au grijă de netezimea presiunii. Datorită capacelor de taste transparente din PBT cu injecție dublă și a profilului sonic "Mahjong", tastarea pe această tastatură este o plăcere.
Pregătită pentru sesiuni lungi
ONIKUMA MT706 oferă până la 30 de ore de utilizare continuă cu retroiluminarea RGB pornită și până la 600 de ore în modul standby fără iluminare. Portul USB-C încorporat și ascuns permite încărcarea rapidă și conectarea convenabilă. Cu un layout compact de 81 de taste, tastatura menține funcționalitatea completă, economisind în același timp spațiu.
Ergonomie și personalizare
Echipată cu picioare cu două trepte pentru reglarea înclinării în trei unghiuri, un suport magnetic pentru palmă și un cadran multimedia, MT706 oferă confort deplin. Retroiluminarea dinamică RGB cu o paletă de 16,8 milioane de culori este configurabilă liber. Platforma macro deschisă și sloturile hot-swap îl fac complet personalizabil.
Inclus
- tastatură
- cablu de la USB-A la USB-C
- unealtă de îndepărtare a tastelor
- 2 taste
- 2 comutatoare în linie
- Receptor 2.4G
| Producător | Onikuma |
|---|---|
| Model | MT706 |
| Culoare | negru |
| Tip de tastatură | mecanică |
| Număr de taste | 81 |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Timp de încărcare | aproximativ 5 ore |
| Timp de funcționare | aprox. 20 de ore |
| Conexiune | fără fir/2,4 GHz/fără fir |
| Iluminare din spate | RGB |
| Tip interfață | USB-C |
| Tensiune de funcționare | 3,7 V + 0,5 V |
| Dimensiunea tastaturii | 332 × 144,6 × 44 mm |
| Durata de viață a tastelor | 50 de milioane de clicuri |
| Curent de funcționare | <200 mA |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Sisteme acceptate | Win7/Win8/win10/Win1 1/Android/Mac |
| Sarcina de funcționare | 479g ±5 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura mecanica ONIKUMA MT706, Wireless, Bluetooth, USB-C, Iluminare RGB, Negru







