Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura mecanica XTRIKE ME KB-509, Cu fir USB, RGB, Negru Cod produs: XTR-174982
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata tastatura | USB |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Mecanica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura mecanica XTRIKE ME KB-509, Cu fir USB, RGB, Negru
Tastatură de Gaming XTrike ME KB-509
Unde Funcționalitatea Întâlnește un Design Uimitor
Această tastatură cu fir oferă atât confort, cât și stil, cu iluminare de fundal în șapte culori, care poate fi personalizată pentru a se potrivi preferințelor dumneavoastră. Cu 114 taste, inclusiv 10 taste multimedia, oferă acces convenabil la diverse funcții și comenzi rapide, facilitând munca și distracția de zi cu zi.
Operare Intuitivă și Confortabilă
Datorită utilizării comutatoarelor membrane, tastatura funcționează lin și silențios, asigurând în același timp durabilitate de până la 10 milioane de apăsări. În plus, funcția anti-ghosting cu suport pentru 19 taste permite o operare lină și precisă chiar și în timpul utilizării intensive, făcând această tastatură o soluție ideală atât pentru gameri, cât și pentru cei care lucrează la un computer.
Oferiți biroului dumneavoastră un aspect demn de invidiat.
Compatibilitate Largă
Lungimea cablului de 1,5 metri oferă flexibilitate în poziționarea tastaturii pentru a se potrivi preferințelor utilizatorului, iar suportul pentru Windows XP sau mai recent asigură compatibilitate cu majoritatea calculatoarelor moderne.
Specificații Tehnice |
|
| Tip | Tastatură de Gaming |
| Lungimea Cablu | 1.5m |
| Numărul de Taste | 114 (inclusiv 10 taste multimedia) |
| Tip Comutator | Membrană |
| Durabilitate | 10 milioane de apăsări |
| Forța de Actuare | 55 ± 7 g |
| Travel Taste | 3.6 ± 0.3 mm |
| Iluminare de Fundal | 7 culori |
| Interfață | USB 2.0 |
| Greutate | 657 g |
| Dimensiuni | 470*215*40mm |
| Anti-Ghosting | Da - suport pentru 19 taste |
| Funcția Tastei | Da |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura mecanica XTRIKE ME KB-509, Cu fir USB, RGB, Negru







