Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura numerica cu fir MOFII X810, 19 taste, USB, Lungime cablu 1.2m, Negru Cod produs: MOF-141097
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8 |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata tastatura | USB |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip | Numerica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura numerica cu fir MOFII X810, 19 taste, USB, Lungime cablu 1.2m, Negru
MOFII X810 tastatură numerică cu fir (neagră)
Tastatura numerică SK-051 oferă 19 taste numerice standard pentru confort și precizie în timpul lucrului. Interfața USB1.1 și suportul plug and play permit utilizarea convenabilă fără a instala drivere suplimentare. Indicatorul LED arată când funcția NUM LOCK este activată, facilitând operarea zilnică. Dimensiunea compactă permite transportul și utilizarea acesteia în diferite locuri.
Calitate înaltă a execuției și durabilitate
SK-051 este echipată cu 19 taste numerice standard cu o atingere ușoară și precisă. Tastele membrane oferă confort în utilizare și minimizează oboseala mâinilor chiar și în timpul utilizării prelungite. Durata de viață a acestora ajunge la 8 milioane de cicluri de apăsare, astfel încât te vei bucura de o funcționare fiabilă pentru o perioadă lungă de timp. În plus, forța de apăsare de 60g ± 15gf și lungimea cursului tastei de 2.5 ± 0.2mm garantează o funcționare fiabilă.
Operare ușoară și instalare rapidă
Tastatura SK-051 este complet compatibilă cu computerele datorită interfeței sale USB1.1. Suportul plug and play permite utilizarea convenabilă - nu este necesară instalarea unor drivere suplimentare. Pur și simplu conectează tastatura la computer pentru a te bucura de funcționalitatea sa. În plus, indicatorul LED îți arată când funcția NUM LOCK este activată, facilitând utilizarea zilnică.
Inclus:
- Tastatură numerică MOFII X810 cu fir
- Cablul USB (1.2 metri, retractabil)
- Manual de utilizare
| Producător | MOFII |
|---|---|
| Model | X810 |
| Număr de taste | 19 taste numerice standard |
| Interfață | USB1.1 |
| LED | 03 mm albastru |
| Forța de apăsare a tastei | 60g ± 15gf |
| Lungimea cursului tastei | 2.5 ± 0.2mm |
| Greutate | 105 ± 5g |
| Durata de viață a tastei | 8.000.000 cicluri |
| Temperatura de funcționare | -5 până la 40°C |
| Umiditatea de funcționare | 20 până la 90% |
| Lungimea cablului | 1.2 m (retractabil) |
| Compatibilitate cu sistemul | Windows 2000, Windows XP, Windows ME, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8 |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura numerica cu fir MOFII X810, 19 taste, USB, Lungime cablu 1.2m, Negru







