Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura numerica wireless MOFII X910, 18 taste, USB, 2.4 GHz, Mov Cod produs: MOF-140870
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Mov |
| Interfata tastatura | USB |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Numerica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura numerica wireless MOFII X910, 18 taste, USB, 2.4 GHz, Mov
MOFII X910 tastatură numerică wireless (mov)
Tastatura numerică wireless MOFII X910 va funcționa bine atât în birou, cât și acasă. Datorită tehnologiei FSK de 2.4GHz, poți să te bucuri de libertatea de a lucra fără cabluri. Dispozitivul oferă 18 taste și îți permite să lucrezi la o distanță de 6 până la 10 metri de receptor. Ca urmare, va satisface nevoile celor care au nevoie de o tastatură numerică suplimentară pentru laptopul sau computerul lor.
Design compact și comoditate în utilizare
Tastatura numerică MOFII X910 este concepută având în vedere confortul utilizatorului. Designul său compact (90 x 134.80 x 28.50 mm) o face să se potrivească pe orice birou. Designul ergonomic asigură o muncă confortabilă pe o perioadă lungă de timp. În plus, dispozitivul este ușor - greutatea sa nu depășește 105±5 g (inclusiv bateria), ceea ce permite o transportare convenabilă.
Performanță și durabilitate
MOFII X910 se caracterizează prin performanță înaltă și durabilitate. Forța tastelor este de 60±15 gf, ceea ce asigură o tastare precisă și confortabilă. Durabilitatea tastelor este de până la 8 milioane de cicluri, așa că poți fi sigur că dispozitivul îți va servi mult timp.
Performanță fiabilă
Tehnologia RF asigură o conexiune wireless stabilă. O baterie AAA este necesară pentru alimentarea tastaturii. Dispozitivul este eficient din punct de vedere energetic și consumă doar 6.5 mA în modul de lucru și doar 0.06 mA în modul de repaus.
Instalare ușoară și compatibilitate largă
MOFII X910 este extrem de ușor de instalat. Pur și simplu conectează receptorul USB la computerul tău și tastatura este gata de utilizare. Dispozitivul este compatibil cu Windows 2000, XP, ME, Vista, 7, 8 și 10.
Inclus:
- Tastatură numerică wireless MOFII X910
- Receptor nano USB
- Manual de utilizare
| Producător | MOFII |
|---|---|
| Model | X910 |
| Tip baterie | AAA |
| Consum de energie | < 6.5 mA (mod de lucru), 0.06 mA (mod de repaus) |
| Forța de apăsare a tastelor | 60±15 gf |
| Interfață | USB 1.1, USB 2.0 |
| Frecvență RF | 2.4 GHz |
| Numărul de canale RF | 34 |
| Interval | 6 până la 10 metri |
| Compatibilitate | Windows 2000, XP, ME, Vista, 7, 8, 10 |
| Temperatura de funcționare | De la -5 la 40°C |
| Umiditatea de funcționare | 20% până la 90% |
| Dimensiuni | 90 x 134.80 x 28.50 mm |
| Greutate | 105±5 g (cu baterie) |
| Culoare | mov |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura numerica wireless MOFII X910, 18 taste, USB, 2.4 GHz, Mov






