Telecomanda universala Smart Avatto S16 Pro, Raza infrarosu 10 metri, RF 433 MHz, WiFi, Tuya, Negru Cod produs: AVA-141464
Vezi toate produsele din categoria Accesorii prize si intrerupatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | Plastic |
| Tip montare | Aparent |
| Tip produs | Telecomanda |
Telecomanda universala Smart Avatto S16 Pro, Raza infrarosu 10 metri, RF 433 MHz, WiFi, Tuya, Negru
Controler universal IR WiFi RF 433MHz Avatto S16 Pro TUYA - Telecomanda ta pentru casă inteligentă
Uită de grămezi de telecomenzi pentru televizor, jaluzele, ușa de garaj, aer condiționat sau iluminat. Avatto S16 Pro este o telecomandă universală care va înlocui toate celelalte, oferindu-ți confort și economisire de spațiu. Garantăm o comunicare rapidă și precisă cu echipamentele prin infraroșu la o distanță de până la 10 metri. Mai mult, suportă aplicația dedicată TUYA/ Smart Life, astfel încât să poți controla dispozitivele tale de la distanță folosind telefonul sau tableta. Telecomanda se distinge prin designul său robust și se descurcă excelent în aproape orice condiții!

Compatibil cu o gamă largă de dispozitive
Avatto S16 Pro suportă atât frecvențele RF433, cât și RF315, ceea ce înseamnă că este compatibil cu cele mai multe dispozitive de pe piață. Biblioteca extinsă de coduri IR acoperă mai mult de 5000+ de dispozitive IR, cum ar fi televizoare, aer condiționate, decodoare, ventilatoare și lumini. Aproape 98% dintre dispozitivele de telecomandă de pe piață funcționează cu protocolul de 433 și 315 MHz, astfel încât S16 Pro este un instrument indispensabil pentru controlul casei inteligente. Cu S16 Pro economisești spațiu și câștigi confortul de a controla diverse dispozitive cu un singur controler!

Casă inteligentă - Alexa, stinge lumina
Telecomanda suportă conectivitate Wi-Fi de 2,4 GHz, ceea ce îți permite să controlezi de la distanță dispozitivele tale cu smartphone-ul sau tableta. Odată conectat la aplicație, poți folosi asistenți inteligenți precum Amazon Echo Alexa sau Google Home și controla aparatele din casa ta cu comenzi vocale simple. Aceasta este o soluție extrem de convenabilă care te eliberează de utilizarea unei telecomenzi sau a altui controler. Avatto S16 Pro este o soluție convenabilă și pregătită pentru viitor care îți permite să îți gestionezi casa inteligentă cu ușurință și intuiție.

Control versatil cu semnal stabil
Avatto S16 Pro oferă o rază infraroșie de până la 10 metri, permițându-ți să controlezi dispozitivele chiar și de la capătul mai îndepărtat al camerei. Echipat cu emițătoare infraroșii omnidirecționale, oferă un semnal stabil și un răspuns rapid. Aceasta înseamnă mai mult confort și flexibilitate în controlul dispozitivelor din casa ta.

Design robust
Dispozitivul funcționează pe o gamă largă de temperaturi (0℃ până la 60℃) și poate face față umidității ridicate, făcându-l excelent pentru o varietate de condiții. Ca urmare, poți fi sigur că Avatto S16 Pro va funcționa fără probleme oriunde ai nevoie de el.

Împărtășește accesul
Telecomanda permite o operare ușoară și de către alți membri ai familiei. În aplicația mobilă, poți permite altor membri ai gospodăriei accesul pentru a-și gestiona dispozitivele. Optând pentru Avatto S16 Pro, vei face casa ta și mai funcțională și prietenoasă pentru toți locuitorii săi. Adaugă inovație în viața ta și bucură-te de confortul pe care tehnologia inteligentă îl oferă.

| Model | S16 Pro |
|---|---|
| Dimensiunea produsului | Ø65*21mm |
| Intrare de alimentare | DC 5V/1A (Micro USB2.0) |
| Frecvența infraroșie | 38KHz |
| Frecvența RF | RF433+RF315 |
| Rază infraroșie | ≤10 metri |
| Protocol Wi-Fi | 2.4 GHz |
| Standard Wi-Fi | IEEE 802.11 b/g/n |
| Gama de temperatură de operare | 0℃-60℃ |
| Gama de umiditate de operare | 0-95%RH |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Telecomanda universala Smart Avatto S16 Pro, Raza infrarosu 10 metri, RF 433 MHz, WiFi, Tuya, Negru






