Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Poco C65, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Black Cod produs: XIA-161402
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune ecran | 6.74 inch |
| Dimensiuni | 168 x 8.1 x 78 mm |
| Greutate | 192 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Model | Xiaomi Poco C65 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi |
Jack 3.5mm USB Type C |
| Rezolutie camera | 50 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Poco C65, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Black

Descoperă un nou standard de performanță
Vă invităm într-o lume în care puterea tehnologiei se întâlnește cu eleganța designului – POCO C65. Performanța acestui smartphone atinge noi culmi, datorită procesorului avansat MediaTek Helio G85. Fiecare atingere devine o introducere într-o experiență dinamică de navigare rapidă a conținutului și jocuri fluide. Într-o carcasă elegantă se ascunde o putere tehnologică, gata să satisfacă chiar și cele mai exigente așteptări. POCO C65 – acolo unde performanța se întâlnește cu plăcerea utilizării.

Capodopere fotografice
Descoperă frumusețea momentelor datorită camerei triple POCO C65, care se remarcă prin obiectivul principal de 50 MP și inteligența artificială, care conferă fotografiilor un caracter individual. Fiecare fotografie devine o operă de artă unică, iar posibilitatea de a o adapta stilului tău fotografic face ca imaginile tale să prindă o nouă viață.

Ecran captivant
Ecranul imens cu o rată de reîmprospătare ridicată de 90Hz face ca POCO C65 să ofere experiențe vizuale captivante. Însă, asta nu e tot – certificatele TÜV Low Blue Light și TÜV Flicker-Free garantează că ochii tăi vor rămâne într-o formă excelentă chiar și după utilizarea îndelungată a dispozitivului.

Putere pentru întreaga zi
POCO C65 nu este doar eleganță și tehnologie, ci și practic. Datorită bateriei uriașe de 5000 mAh și încărcării rapide de 18 W, asigură disponibilitatea continuă a energiei. O reîncărcare rapidă în doar 5 minute se traduce în 5 ore de redare a muzicii, permițându-ți să duci o viață activă fără grija lipsei de energie.

Design unic
Oprește-te și lasă designul unic al POCO C65 să povestească despre stilul tău de viață. Insulele mari ale camerei, construcția inovatoare și stilul minimalist creează un smartphone care nu doar se remarcă, ci și subliniază perfect caracterul tău individual. POCO C65 este mai mult decât un telefon – este o expresie a personalității și pasiunii tale.
Date Tehnice | |
General | |
| Tip produs | Smartphone |
| Brand | Xiaomi |
| Model | POCO C65 |
| Culoare | Negru |
Afișaj | |
| Tip ecran | Tactil |
| IPS | DotDisplay |
| Diagonala ecranului | 6,74" |
| Rezoluția ecranului | 1600 × 720 px |
| Frecvența de reîmprospătare a ecranului | 90 Hz |
| Protecția ecranului | Corning Gorilla Glass |
Tehnic | |
| Procesor | Mediatek Helio G85 (2 × Cortex A75 + 6 × Cortex A55, frecvență de până la 2.0 GHz) |
| Placă grafică | Mali G52 MC2 |
| Memorie RAM | 8 Gb |
| Memorie internă | 256 Gb |
| Sistem de operare | MIUI 14 (POCO) |
| Funcții | Deblocare facială AI Accelerometru Senzor de lumină Senzor de proximitate Cititor de amprente Busolă digitală |
| Sunet | Difuzor încorporat |
Cameră | |
| Cameră spate | 50 MP + 2 MP + lentilă auxiliară |
| Diafragma camerei spate | ƒ/1,8, 5P (50 MP) |
| Funcțiile camerei spate | Fotografie time-lapse HDR Portrete Mod noapte Mod 50MP |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Diafragma camerei frontale | ƒ/2,0 |
| Funcțiile camerei frontale | Cadru film Selfie time-lapse HDR Mod portret Blitz |
Conectivitate | |
| Navigație | BeiDou Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate | NFC Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.3 Suport LTE B20: Da Suport 5G: Nu Dual SIM: nano SIM + nano SIM + micro SD |
| Benzi suportate | GSM: 2/3/5/8 LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/2/4/5/8 LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28/66 |
Baterie | |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Tip celulă | Litiu |
Fizic | |
| Înălțime | 168 mm |
| Lățime | 78 mm |
| Grosime | 8,09 mm |
| Greutate | 192 g |
| Set | Acul pentru tava SIM Cablu USB tip C Adaptor de alimentare Ghid de pornire rapidă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Poco C65, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Black








