Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Midnight Black Cod produs: XIA-161399
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune ecran | 6.79 inch |
| Dimensiuni | 76.28 x 8.3 x 168.6 mm |
| Greutate | 205 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Model | Xiaomi Redmi 13 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 108 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 14 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Midnight Black

Redmi 13 cu cameră super clară de 108MP
Cameră revoluționară de 108MP, zoom 3x fără pierderi și senzor mare de 1/1.67" pentru fotografii clare pe timp de noapte. Camera frontală de 13MP cu lumină de ring îmbunătățește selfie-urile, iar filtrele filmCamera te vor surprinde cu capacitățile lor.

Rată de refresh de 90Hz fluidă
Ecran de 6.79 inci de înaltă calitate oferă un nou nivel de experiență datorită ratei rapide de refresh AdaptiveSync de 90Hz, asigurând confort atunci când vizionezi filme, derulezi prin rețelele sociale sau joci cele mai noi titluri.

MediaTek Helio G91-Ultra
Redmi 13 este echipat cu noul și puternicul procesor MediaTek Helio G91-Ultra, care este, de asemenea, optimizat pentru a minimiza degradarea performanței în timp. Seria Redmi 13 garantează o performanță fluidă certificată direct din cutie, continuu timp de cel puțin 36 de luni.

Încărcare rapidă optimizată de până la 33W
Redmi 13 dispune de Xiaomi Smart Charging Engine, care ajustează puterea de încărcare în funcție de sursa de alimentare, optimizând eficiența și sănătatea bateriei.

Mai mult decât o lampă de blitz
Obosit de a rata apeluri importante? Cu notificările Flash, lampa de blitz a Redmi 13 se activează pentru a te notifica silențios despre apeluri și alarmele primite.
*Controlul notificărilor Flash este disponibil în Setări. Flashul este activ doar când ecranul este oprit. Această funcție va fi disponibilă printr-o actualizare OTA.

Protecție oculară certificat TÜV Rheinland
Ecran LCD de înaltă calitate cu dimerizare DC, protejându-ți ochii și reducând oboseala oculară. Trei certificări TÜV Rheinland: Prietenos cu ritmul circadian, Lumi de albastru redus și Fără flicker, asigurând confort pe parcursul întregii zile.

Între 16GB RAM cu extensie de memorie
Cu funcția de Extensie a Memoriei, Redmi 13 poate să-și crească performanța adăugând RAM suplimentar pentru a gestiona mai multe aplicații simultan. Versiunea cu 8GB RAM poate fi extinsă la 16GB, folosind stocarea ROM disponibilă dacă există suficient spațiu.

Culori excepționale
Negru de miez: adânc și misterios ca cerul înstelat. Roz perlă: delicat și translucid, ca perlele strălucitoare în apă. Albastru ocean: calm și revigorant ca briza oceanului.
Specificații tehnice | |
| Tip ecran | DotDisplay |
| Dimensiune ecran | 6.79" |
| Rezoluție ecran | 2460 x 1080 px |
| Rată de refresh ecran | 90 Hz |
| Procesor | MediaTek Helio G91-Ultra, 8-core |
| Procesor grafic | Mali G52 MC2 |
| Caracteristici | Dezblocare facială AI Accelerometru Senzor de lumină Senzor de proximitate Cititor de amprente E-compass |
| Camera principală | 108 MP + 2 MP |
| Apertura camerei principale | ƒ/2.4 (2 MP) (macro) ƒ/1.75, 1/1.67″, 1.92μm, 9-in-1 Super Pixel, 6P (108 MP) |
| Caracteristici cameră principală | Fotografie în timelapse HDR Mod portret Mod noapte Mod 108MP |
| Camera frontală | 13 MP |
| Apertura camerei frontale | ƒ/2.45 |
| Caracteristici cameră frontală | Fotografie în timelapse Film Frame HDR Mod portret |
| Rezoluție înregistrare video | 1080p@30fps 720p@30fps |
| Navigație | BeiDou Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate | NFC Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM / micro SD |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Încărcare rapidă | Wired 33 W |
| Sistem de operare | Xiaomi HyperOS |
| Porturi | Jack căști 3.5 mm USB-C |
| Înălțime | 168.6 mm |
| Lățime | 76.28 mm |
| Grosime | 8.3 mm |
| Greutate | 205 g |
| Clasă de protecție | IP53 |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light Ecran de îngrijire a ochilor TÜV Rheinland Prietenos cu ritmul circadian TÜV Rheinland Fără flicker |
| Informații suplimentare | RAM LPDDR4X Expandabil cu carduri microSD de până la 1TB Stocare eMMC 5.1 |
| Culoare | Negru |
| Inclus în cutie | Carcasă de protecție Instrument de ejectare a tăvii SIM Cablu USB-C Informații despre garanție Ghid de pornire rapidă Redmi 13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 128GB, 6GB, 6.79 inch, 5030mAh, Midnight Black








