Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 256GB, 8GB, 6.79 inch, 5030mAh, Pink Cod produs: XIA-161418
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date |
| Culori disponibile | Roz |
| Dimensiune ecran | 6.79 inch |
| Dimensiuni | 76.28 x 8.3 x 168.6 mm |
| Greutate | 205 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Model | Xiaomi Redmi 13 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 108 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 14 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 256GB, 8GB, 6.79 inch, 5030mAh, Pink
Redmi 13 cu cameră Super Clear de 108MP
Camera revoluționară de 108MP, zoom 3x fără pierderi și senzor mare de 1/1.67" pentru fotografii clare pe timp de noapte. Camera frontală de 13MP cu un inel de iluminare îmbunătățește selfie-urile, iar filtrele filmCamera te vor surprinde cu capabilitățile lor.
Rată de refresh fluidă de 90Hz
Ecranul de 6.79 inch de înaltă calitate oferă un nou nivel de experiență cu rata de refresh adaptivă de 90Hz, asigurând confort în timpul vizionării filmelor, derulării pe rețelele sociale sau jucării celor mai recente jocuri.
MediaTek Helio G91-Ultra
Redmi 13 este echipat cu noul și puternicul procesor MediaTek Helio G91-Ultra, optimizat pentru a minimiza degradarea performanței în timp. Seria Redmi 13 asigură o funcționare fluidă certificată din cutie pentru un minim de 36 de luni.
Încărcare rapidă personalizată de până la 33W
Redmi 13 dispune de motorul de încărcare inteligent Xiaomi, care ajustează puterea de încărcare în funcție de sursa de energie, optimizând eficiența și sănătatea bateriei.
Mai mult decât un flash
Te-ai săturat să pierzi apeluri importante? Cu notificările Flash, flash-ul Redmi 13 se activează pentru a te alerta silențios de apelurile și alarmele primite.
*Controlează funcția de notificare Flash în Setări. Flash doar când ecranul este oprit. Funcția va fi disponibilă printr-o actualizare OTA.
Protecție oculară certificată de TÜV Rheinland
Ecran LCD de înaltă calitate cu dimming DC care protejează ochii tăi și reduce oboseala oculară. Trei certificări TÜV Rheinland: prietenos cu ritmul circadian, lumina albastră redusă și fără flicker, asigură confort pe parcursul întregii zile.
Până la 16 GB RAM cu extensie de memorie
Cu funcția de extensie a memoriei, Redmi 13 poate să-și crească capacitățile adăugând RAM suplimentar pentru a gestiona mai multe aplicații simultan. Versiunea cu 8GB RAM poate fi extinsă la 16GB folosind memoria ROM dacă există suficient spațiu disponibil.
Culori unice
Negru de miez: profund și misterios ca cerul înstelat. Roz Perlă: delicat și translucid, ca perlele strălucitoare în apă. Albastru Ocean: calm și revigorant ca valurile oceanului.
Specificații tehnice |
|
| Tip ecran | DotDisplay |
| Dimensiune ecran | 6.79" |
| Rezoluție ecran | 2460 x 1080 px |
| Rată de refresh ecran | 90 Hz |
| Procesor | MediaTek Helio G91-Ultra, 8-core |
| Procesor grafic | Mali G52 MC2 |
| Funcții | Dezblocare facială AI
Accelerometru Sensor de lumină Sensor de proximitate Sensor de amprentă e-compass |
| Camera principală | 108 MP + 2 MP |
| Apertura camerei principale | ƒ/2.4 (2 MP) (macro)
ƒ/1.75, 1/1.67″, 1.92μm, 9-in-1 Super Pixel, 6P (108 MP) |
| Funcții cameră principală | Fotografie în timelapse
HDR Portrete Mod noapte Mod 108MP |
| Camera frontală | 13 MP |
| Apertura camerei frontale | ƒ/2.45 |
| Funcții cameră frontală | Fotografie în timelapse
Cadru de film HDR Mod portret |
| Rezoluție înregistrare video | 1080p@30fps
720p@30fps |
| Navigație | BeiDou
Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate | NFC
Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.4 |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM / micro SD |
| Capacitate baterie | 5030 mAh |
| Încărcare rapidă | Wired 33 W |
| Sistem de operare | Xiaomi HyperOS |
| Porturi | Jack pentru căști de 3.5 mm
USB-C |
| Înălțime | 168.6 mm |
| Latime | 76.28 mm |
| Grosime | 8.3 mm |
| Greutate | 205 g |
| Clasă de protecție | IP53 |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light
Display pentru îngrijirea ochilor TÜV Rheinland prietenos cu ritmul circadian TÜV Rheinland fără flicker |
| Informații suplimentare | RAM LPDDR4X
Extensibil cu carduri MicroSD de până la 1TB Stocare eMMC 5.1 |
| Culoare | Roz |
| Ce conține pachetul | Carcasă de protecție
Extrator SIM Cablu USB Type-C Informații despre garanție Ghid de utilizare rapidă Redmi 13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13, 256GB, 8GB, 6.79 inch, 5030mAh, Pink








