Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 128GB, 4GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black Cod produs: XIA-161452
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune ecran | 6.74 inch |
| Dimensiuni | 78 x 8.09 x 168 mm |
| Greutate | 192 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Model | Xiaomi Redmi 13C |
| Numar camere | 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 50 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 128GB, 4GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black

Xiaomi Redmi 13C

Descoperă noul standard de performanță
Vă invităm într-o lume în care puterea tehnologiei se întâlnește cu eleganța designului – Redmi 13C. Performanța acestui smartphone atinge noi culmi, datorită procesorului avansat MediaTek Helio G85. Fiecare atingere devine o introducere într-o experiență dinamică de navigare rapidă a conținutului și jocuri fluide. Într-o carcasă elegantă se ascunde o putere tehnologică, gata să îndeplinească chiar și cele mai exigente așteptări. Redmi 13C – acolo unde performanța se întâlnește cu plăcerea de a utiliza.

Capodopere fotografice
Descoperă frumusețea momentelor datorită camerei triple a lui Redmi 13C, care se remarcă prin obiectivul principal de 50 MP și inteligența artificială, care conferă fotografiilor un caracter individual. Fiecare fotografie devine o operă de artă unică, iar posibilitatea de a te adapta stilului tău de fotografiere face ca imaginile tale să prindă o nouă viață.

Ecran captivant
Ecranul imens cu o rată de reîmprospătare ridicată de 90Hz face ca Redmi 13C să ofere experiențe vizuale captivante. Însă nu este tot – certificatele TÜV Low Blue Light și TÜV Flicker-Free garantează că ochii tăi vor rămâne în stare excelentă chiar și după utilizarea prelungită a dispozitivului.

Putere pentru toată ziua
Redmi 13C nu este doar eleganță și tehnologie, este și practic. Datorită bateriei imense de 5000 mAh și încărcării rapide de 18 W, asigură o disponibilitate continuă de energie. O reîncărcare rapidă în doar 5 minute se traduce prin 5 ore de redare a muzicii, permițându-ți să duci o viață activă fără grija lipsei de energie.

Design unic
Oprește-te și lasă designul unic al lui Redmi 13C să-ți povestească despre stilul tău de viață. Insulele mari ale camerei, designul inovator și stilul minimalist creează un smartphone care nu doar se remarcă, ci și subliniază perfect caracterul tău individual. Redmi 13C este mai mult decât un telefon – este o expresie a personalității și pasiunii tale.
Date Tehnice | |
General | |
| Tip produs | Smartphone |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Redmi 13C |
| Culoare | Negru |
Afișaj | |
| Tip ecran | Tactil |
| IPS | Dot Drop |
| Diagonala ecranului | 6,74" |
| Rezoluția ecranului | 1600 × 720 px |
| Frecvența de reîmprospătare a ecranului | 90 Hz |
| Protecția ecranului | Corning Gorilla Glass |
Tehnic | |
| Procesor | Mediatek Helio G85 (2 × Cortex A75 + 6 × Cortex A55, tactare până la 2.0 GHz) |
| Placă grafică | Mali G52 MC2 |
| Memorie RAM | 4 Gb |
| Memorie internă | 128 Gb |
| Sistem de operare | MIUI 14, Android 13 |
| Funcții | Mod de citire Deblocare facială AI Accelerometru Senzor de lumină Senzor de proximitate Busolă digitală Posibilitate de reglare a luminozității și a temperaturii culorii |
| Sunet | Difuzor încorporat |
Cameră | |
| Cameră spate | 50 MP + 2 MP + lentilă auxiliară |
| Diafragmă cameră spate | ƒ/2,4 (2 MP) ƒ/1,8, 5P (50 MP) |
| Funcții cameră spate | Fotografie time-lapse Portrete Mod noapte Mod 50MP Video HDR Cadru de film |
| Cameră frontală | 8 MP |
| Diafragmă cameră frontală | ƒ/2,0 |
| Funcții cameră frontală | Cadru de film Selfie time-lapse HDR Mod portret Blitz |
Conectivitate | |
| Navigație | BeiDou Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate | NFC Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.3 Suport LTE B20: Da Suport 5G: Nu Dual SIM: nano SIM + nano SIM + micro SD |
| Benzi suportate | GSM: 2/3/5/8 LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/2/4/5/8 LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28/66 |
Baterie | |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Tip celulă | Litiu |
Fizic | |
| Înălțime | 168 mm |
| Lățime | 78 mm |
| Grosime | 8,09 mm |
| Greutate | 192 g |
| Set | Acul pentru tava SIM Cablu USB-C Ghid rapid |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 128GB, 4GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black








