Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black Cod produs: XIA-161421
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune ecran | 6.74 inch |
| Dimensiuni | 78 x 8.09 x 168 mm |
| Greutate | 192 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Model | Xiaomi Redmi 13C |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 50 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black
Xiaomi Redmi 13C
Descoperă un nou standard de performanță
Te invităm în lumea în care puterea tehnologiei se întâlnește cu eleganța designului – Redmi 13C. Performanța acestui smartphone atinge noi culmi, datorită procesorului avansat MediaTek Helio G85. Fiecare atingere devine o introducere în experiența dinamică a navigării rapide prin conținut și a jocurilor fluide. Într-o carcasă elegantă se ascunde o putere tehnologică, pregătită să îndeplinească chiar și cele mai exigente așteptări. Redmi 13C – acolo unde performanța se întâlnește cu plăcerea utilizării.
Capodopere fotografice
Descoperă frumusețea momentelor cu ajutorul camerei triple a Redmi 13C, care se remarcă prin obiectivul principal de 50 MP și inteligența artificială, care conferă fotografiilor un caracter distinctiv. Fiecare fotografie devine o operă de artă unică, iar posibilitatea de a te adapta stilului tău de fotografiere face ca imaginile tale să capete o nouă viață.
Ecran captivant
Ecranul imens cu o frecvență de refresh de 90Hz face ca Redmi 13C să ofere experiențe vizuale captivante. Dar asta nu e tot – certificările TÜV Low Blue Light și TÜV Flicker-Free garantează că ochii tăi vor rămâne într-o formă excelentă chiar și după utilizarea îndelungată a dispozitivului.
Putere pentru întreaga zi
Redmi 13C nu este doar eleganță și tehnologie, ci și practicitate. Cu o baterie uriașă de 5000 mAh și încărcare rapidă de 18 W, asigură o disponibilitate constantă a energiei. Încărcarea rapidă în doar 5 minute se traduce în 5 ore de redare a muzicii, permițându-ți un stil de viață activ fără griji legate de lipsa de energie.
Design unic
Oprește-te și lasă ca designul unic al Redmi 13C să povestească despre stilul tău de viață. Insulele mari ale camerei, construcția inovatoare și stilul minimalist creează un smartphone care nu doar că se remarcă, dar subliniază perfect caracterul tău individual. Redmi 13C este mai mult decât un telefon – este o expresie a personalității și pasiunii tale.
Specificații tehnice |
|
Generale |
|
| Tip produs | Smartphone |
| Marcă | Xiaomi |
| Model | Redmi 13C |
| Culoare | Negru |
Ecran |
|
| Tip ecran | Touch |
| IPS | Dot Drop |
| Diagonala ecranului | 6,74" |
| Rezoluția ecranului | 1600 × 720 px |
| Frecvența de refresh a ecranului | 90 Hz |
| Protecția ecranului | Corning Gorilla Glass |
Tehnice |
|
| Procesor | Mediatek Helio G85 (2 × Cortex A75 + 6 × Cortex A55, frecvență de până la 2.0 GHz) |
| Unitate grafică | Mali G52 MC2 |
| Memorie RAM | 8 Gb |
| Memorie internă | 256 Gb |
| Sistem de operare | MIUI 14, Android 13 |
| Funcții | Mod citire
Dezblocare facială AI Accelerometru Senor de lumină Senor de proximitate Busolă digitală Posibilitate de întunecare și reglare a temperaturii culorii |
| Sunet | Difuzor încorporat |
Camera |
|
| Camera principală | 50 MP + 2 MP + lentilă auxiliară |
| Apertura camerei principale | ƒ/2,4 (2 MP)
ƒ/1,8, 5P (50 MP) |
| Funcții cameră principală | Fotografie în rafale
Portrete Mod noapte Mod 50MP Video HDR Cadru video |
| Camera frontală | 8 MP |
| Apertura camerei frontale | ƒ/2,0 |
| Funcții cameră frontală |
Cadru video Selfie în rafale HDR Mod portret Blitz |
Conectivitate |
|
| Navigație |
BeiDou Galileo GLONASS GPS |
| Conectivitate |
NFC Wi-Fi 2.4 GHz Wi-Fi 5 GHz Bluetooth 5.3 Suport LTE B20: Da Suport 5G: Nu Dual SIM: nano SIM + nano SIM + micro SD |
| Benzi suportate |
GSM: 2/3/5/8 LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/2/4/5/8 LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/20/28/66 |
Baterie |
|
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Tip celulă | Litiu |
Fizice |
|
| Înălțime | 168 mm |
| Lățime | 78 mm |
| Grosime | 8,09 mm |
| Greutate | 192 g |
| Set | Ac de tăviță SIM Cablu USB-C Instrucțiuni scurte |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi 13C, 256GB, 8GB, 6.74 inch, 5000mAh, Midnight Black








