Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Negru Cod produs: XIA-161412
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS NFC Wi-Fi |
| Continut pachet | Telefon |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune ecran | 6.71 inch |
| Dimensiuni | 168.3 x 76.3 x 8.3 mm |
| Greutate | 193 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Model | Xiaomi Redmi A3 |
| Numar camere | 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi | USB Type C |
| Rezolutie camera | 8 MP |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 14 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Negru
"Xiaomi Redmi A3
Un smartphone care combină designul sofisticat cu un afișaj impresionant de 90Hz. În plus, bateria generoasă de 5000mAh, camera dublă AI și memoria extensibilă până la 1TB fac din acest model o combinație excelentă de eleganță și funcționalitate.
"
Design modern
Capturează fiecare parte a lumii tale Insula rotundă a camerei, plasată central, sporește perfect armonia și adaugă eleganță, prezentând un stil magnific și minimalist. Camera mare combină diversitatea și dinamismul, ceea ce o face și mai rafinată. Capacul din sticlă adaugă frumusețe și eleganță. Delicat la atingere, cu o textură neobișnuită, care nu se murdărește de amprente. Designul ultra-subțire, combinat cu un cadru plat și curat, oferă o senzație unică și elegantă.
Afișaj Dot Drop de 6,71 inchi
Afișaj HD+ de 6,71 inchi cu funcție de reglare a luminozității DC pentru o mai bună protecție a ochilor. Afișajul extrem de mare oferă un câmp vizual mai larg, permițându-vă să vă cufundați instantaneu în vizionarea de filme sau în jocuri.
Capturează fiecare parte a lumii tale Capacitatea maximă de 128 GB nu este totul – o poți extinde până la 1 TB cu un card de memorie suplimentar (nu este inclus). Stochează cu ușurință filmele și fotografiile tale preferate.
Specificații tehnice |
|
| Procesor | MediaTek Helio G36 (4 × Cortex A53 până la 2.2 GHz, 4 × Cortex A53 până la 1.8 GHz) |
| Afișaj | 6,71" Rată de reîmprospătare de 90Hz |
| Rezoluția afișajului | 1650 x 720 pixeli |
| Memorie internă | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Suport card Micro SD | până la 512 GB |
| Număr de sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiunea cardului SIM | Nano-SIM |
| Sistem | Android 14 |
| Conectivitate | 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi 5, Wi-Fi 2.4 GHz, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5 GHz. |
| Senzori | Accelerometru Senzor de lumină, senzor de proximitate, cititor de amprente, busolă digitală, scaner facial. |
| Baterie | 5000 mAh |
| Conectori | USB-C, Ieșire căști 3.5 mm |
| Camere | 8 MP + lentilă auxiliară ƒ/2.0 (8 MP), 5MP f/2,2 |
| Dimensiuni | 76,3mm x 168,3mm x 8,32 mm |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi A3, 64GB, 3GB RAM, 6.71 inch, 5000 mAh, Negru








