Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Mint Green Cod produs: XIA-161415
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culori disponibile | Verde |
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Dimensiuni | 75.55 x 7.97 x 162.24 mm |
| Greutate | 188 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Model | Xiaomi Redmi Note 13 |
| Numar camere | 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi |
Jack 3.5mm USB Type C |
| Rezolutie camera | 108 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Mint Green
108 MP - Cameră principală extrem de precisă.
Realizează fotografii uimitoare cu ajutorul camerei principale de 108 MP susținută de numeroase algoritmi inteligenți.
Zoom optic 3x fără pierderi.
Tehnologia de zoom integrată în senzori oferă efecte de teleobiectiv comparabile cu zoomul optic tradițional. Captură detalii ale peisajelor îndepărtate pentru a obține și mai multe posibilități.
Mod ultra-definit 108MP.
Modul camerei adaptat oricărei situații. Eliberează-ți creativitatea.
Există diverse focale și moduri pentru fiecare situație.
Mod portret
Macro
Unghi ultra-larg
Cameră de filmare - Aduce calitate cinematografică în viața ta.
Numeroase filtre ale Camerei de filmare oferă o atmosferă vintage, combinându-se cu opțiuni de cadrare intrigante pentru a da fotografiilor un caracter vibrant, cinematografic.
Motor de imagistică Xiaomi.
Algoritmul Xiaomi Imaging Engine asigură un timp de pornire mai rapid și fotografii mai clare, făcând fiecare fotografie unică.
Ecran AMOLED de vârf.
Dotat cu un ecran de 6,67 inci cu margini ultra-subțiri, acest ecran frumos oferă 100% din gama de culori DCI-P3 și o adâncime a culorii de 8 biți, oferind experiențe vizuale captivante și fascinante.
Rezoluție 2400×1080
Contrast 5,000,000:1
Luminozitate maximă 1800 nits
Ramă ultra-subțire. Imagine captivantă.
Marginea laterală ultra-subțire de doar 1,8 mm a fost realizată perfect pentru a oferi o diagonală mai mare a ecranului.
Ecran profesional prietenos cu ochii. Vizionare confortabilă zi și noapte.
4096 de niveluri de luminozitate oferă o reglementare mai largă și mai precisă a ecranului. Acest ecran uimitor este sincronizat cu ritmul circadian, adaptându-se inteligent la lumina naturală pentru a reduce impactul luminii asupra ochilor în timpul utilizării Redmi Note 13 noaptea.
Frecvență de refresh adaptivă 120Hz. Funcționează în armonie cu utilizatorul.
Cu o frecvență de refresh de 120Hz*, Redmi Note 13 funcționează lin și este foarte plăcut de utilizat pentru tot, de la derularea rețelelor sociale și navigarea pe internet la cele mai rapide jocuri.
Frecvența de eșantionare a atingerii 240Hz. Fluiditate profesională.
Funcții de control tactil super-responsiv în super-rezoluție 16X, în timp ce Redmi Note 13 în modul de joc poate atinge o frecvență instantanee de până la 2160 Hz*, identificând cu precizie fiecare mișcare subtilă și oferind o fluiditate nemaivăzută a experiențelor.
Senzori de amprentă sub ecran pentru deblocare instantanee.
Cu cititorul de amprente poți monitoriza și pulsul tău*.
Ramă plată stilizată, design iconic.
Carcasa subțire și ușoară și designul elegant al ramei creează un efect vizual minimalist, oferind cel mai la modă aspect.
Procesor de 6nm. Performanță excelentă asigurată de Snapdragon™.
Dotat cu un proces avansat de 6 nm, Snapdragon® 685 oferă o performanță lină și stabilă, care se dovedește eficientă în utilizarea zilnică.
Până la 2,8 GHz - 4 x Arm Cortex-A73
Până la 1,9 GHz - 4 x Arm Cortex-A53
Aproximativ 400 000+ - Scor AnTuTu*
De la 128 GB memorie ROM. Capacitate de stocare de vârf.
Seria Note 13 oferă minimum 128 GB memorie ROM, cu maxim 8 GB + 256 GB, astfel încât să poți salva atâtea fotografii din călătorii, videoclipuri de la petreceri și amintiri prețioase cât dorești, fără a fi nevoie să ștergi nimic.
Extindere dinamică a memoriei RAM. + Până la 8 GB.
Adaugă până la 8 GB* de memorie RAM prin tehnologia de fuziune a memoriei, permițând dispozitivului să multitask fără întârzieri și să comute între aplicații fără probleme.
Durată de viață mai lungă a bateriei.
Baterie de mare capacitate 5000mAh.
Navigare - 12 ore
Video - 20 ore
Muzică - 174 ore
Standby - 23 zile
Încărcare rapidă 33W.
Încărcare rapidă până la 100%.
Încărcarea este atât de rapidă și eficientă încât cu siguranță îți va depăși așteptările.
până la 50%* în 29 min
până la 100% în 70min
Mecanism de încărcare inteligent.
Mecanismul de încărcare inteligent recunoaște diferite tensiuni de încărcare în funcție de situație. Bateria este capabilă să păstreze până la 80% din capacitatea sa inițială chiar și după 1000 de cicluri complete de încărcare.
Sănătatea bateriei 3.0
Ajustarea dinamică a logicii de încărcare a bateriei pentru a întârzia îmbătrânirea acesteia.
Încărcare inteligentă sub încărcare mare
Menține un ritm uniform de încărcare și reduce temperatura în timpul jocurilor, înregistrării video și altor sarcini intensive.
Dolby Atmos®
Difuzoare stereo.
Durabilitate maximă. Calitate fără defecte.
Pe lângă construcția solidă și protecția excelentă, fiecare dispozitiv a trecut prin numeroase teste riguroase pentru a garanta că fiecare smartphone este de cea mai înaltă calitate posibilă.
Construcție rezistentă la stropire IP54*.
Cu clasa de protecție IP54, Redmi Note 13 este protejat împotriva stropilor și a prafului.
Tehnologie care îmbunătățește utilizarea cu degetul umed.
Mai mult, ecranul Redmi Note 13 a fost optimizat pentru o recunoaștere mai bună a atingerii și controlului, prevenind activarea accidentală cauzată de apă.
Corning® Gorilla® Glass 3.
Protecție fiabilă.
Testat riguros pentru a asigura calitate durabilă.
Test de compresie -1000
Test de rulare - 300
Test de jack pentru căști -5000
Port USB - 10000
Mai multe funcții utile
Jack pentru căști de 3.5mm
IR Blaster
USB-C
NFC activat
Specificații tehnice |
|
| Tip ecran | AMOLED |
| Diagonală ecran | 6,67" |
| Rezoluție ecran | 2400 × 1080 px |
| Frecvență de refresh a ecranului | 120 Hz |
| Tehnologie de refresh | Adaptive Sync |
| Protecția ecranului | Corning Gorilla Glass 3 |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 685 (8 × Kryo™, frecvență de până la 2.8 GHz) |
| Unitate grafică | Adreno™ 610 |
| Funcții | Accelerometru
Senzor de lumină Senzor de proximitate Cititor de amprente în ecran Busolă digitală Telecomandă cu infraroșu Recunoaștere facială Giroscop IR Blaster |
| Cameră principală | 108 MP + 8 MP + 2 MP |
| Diafragmă cameră principală | ƒ/2,2 (8 MP)
ƒ/2,2 (2 MP) ƒ/1,75, 9-in-1 0.64μm până la 1.92μm Super Pixel (108 MP) (Cameră principală) |
| Cameră frontală | 16 MP |
| Diafragmă cameră frontală | ƒ/2,4 |
| Rezoluție înregistrare video | FullHD 1080p
HD 720p |
| Navigație | Galileo
GLONASS GPS BDS |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1
802.11 a/b/g/n/ac NFC |
| Suport LTE B20 | Da |
| Suport 5G | Nu |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM / micro SD |
| Sunet | Dolby Atmos®
Două difuzoare |
| Bande suportate | GSM: 2/3/5/8
LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/5/8 LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Încărcare rapidă | Printr-un cablu 33 W |
| Sistem de operare | MIUI 14 |
| Conectori | Ieșire pentru căști de 3.5 mm
USB-C |
| Luminozitate | Max 1800 nt |
| Înălțime | 162,24 mm |
| Lățime | 75,55 mm |
| Grosime | 7,97 mm |
| Greutate | 188,5 g |
| Clasă de protecție | P54 - rezistență la murdărie, praf și stropi |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light
Flicker Free IP54 |
| Informații suplimentare | Memorie UFS 2.2
Memorie RAM LPDDR4X Posibilitate de extindere cu carduri MicroSD până la 1TB Contrast 5000000:1 Gama de culori DCI-P3 |
| Setul conține | Carcasă de protecție
Ac pentru tavă SIM Cablul USB de tip C Încărcător 33W Informații despre garanție Redmi Note 13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Mint Green








