Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Trepied telescopic compatibil cu telefoane si camere foto/video Puluz PU752B, 2m, 3 kg sarcina maxima, Aluminiu, Negru Cod produs: PUL-154164
Vezi toate produsele din categoria Selfie sticks
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Portabil |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | - |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Aluminiu Nailon Cauciuc |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Tip produs | Trepied |
Trepied telescopic compatibil cu telefoane si camere foto/video Puluz PU752B, 2m, 3 kg sarcina maxima, Aluminiu, Negru
Trepied telescopic Puluz PU752B, 2m
Veți utiliza trepiedul Puluz PU752B împreună cu o varietate de dispozitive - de la smartphone-uri la camere foto sportive. Fabricat din aliaj de aluminiu durabil, cu adaos de elemente din nailon, acesta oferă durabilitate și stabilitate. Datorită reglajului lungimii în 8 trepte, îl veți ajusta în funcție de nevoile dvs. La rândul său, ocupă puțin spațiu atunci când este pliat, astfel încât îl puteți lua cu dvs. aproape oriunde aveți nevoie de el.
Interval mare de reglare și stabilitate
Înălțimea maximă a trepiedului ajunge până la 204 cm, ceea ce vă permite să încadrați confortabil atât în aer liber, cât și în interior. Datorită picioarelor sale late și a designului cu centru de greutate scăzut, echipamentul rămâne stabil pentru majoritatea aplicațiilor. Cu toate acestea, merită să ne amintim că, cu o extensie maximă de până la 2 m, sarcina maximă este de aproximativ 600 g, ceea ce este suficient pentru o lampă LED sau o cameră ușoară, de exemplu.
Montare universală și design funcțional
Puluz PU752B utilizează un filet standard de 1/4-inch, care vă permite să montați multe accesorii populare - tuburi de lumină, suporturi pentru telefon, camere mici sau lumini COB. În plus, un suport cold-shoe lateral permite montarea de componente suplimentare, cum ar fi un microfon sau o a doua sursă de lumină. Capul trepiedului oferă o reglare a unghiului la 180 de grade, ceea ce vă permite să obțineți perspective diferite - de la fotografii clasice directe la fotografii dinamice de sus sau din unghi.
| Producător | Puluz |
|---|---|
| Model | PU752B |
| Material | aluminiu, nailon |
| Înălțime minimă (când este pliat) | 36,5 cm |
| Înălțime maximă | 204 cm |
| Greutate | 470 g |
| Sarcina maximă | Până la 3 kg (când este complet extins - recomandat max. 600 g) |
| Filet | ¼" |
| Reglarea unghiului | 180° |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Trepied telescopic compatibil cu telefoane si camere foto/video Puluz PU752B, 2m, 3 kg sarcina maxima, Aluminiu, Negru







