Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Trimmer pentru corp Ufree U-1157, 1200mAh, Autonomie 3h, 55dB, USB, Negru Cod produs: UFR-148912
Vezi toate produsele din categoria Aparate de ras electrice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aparat de ras | Cu lame oscilante |
| Tip produs | Aparat de ras electric |
| Utilizare |
Barbierit umed Barbierit uscat Uz casnic |
Trimmer pentru corp Ufree U-1157, 1200mAh, Autonomie 3h, 55dB, USB, Negru
Faceți cunoștință cu trimmerul Ufree, conceput pentru îngrijirea profesională și acasă. Datorită motorului extrem de puternic, dar stabil și silențios, veți obține rezultate excelente fără să vă deranjați membrii casei. Motorul cu tehnologie de reducere a zgomotului funcționează la mai puțin de 55 dB, astfel încât vă puteți aranja părul chiar și cu copii care dorm.
Lamă de precizie din oțel inoxidabil
Aparatul de tuns Ufree este echipat cu o lamă T din titan, care asigură o tăiere precisă, fără riscul de iritare a pielii. Dinții mici ai lamei permit un bărbierit extrem de strâns, care este atât sigur, precis și confortabil. O alegere excelentă pentru aranjarea părului și a bărbii și pentru bărbieritul întregului corp.
Versatilitate și confort
Trimmerul Ufree este ideal pentru o varietate de stiluri, oferind trei accesorii de tăiere cu lungimi de 1 mm, 2 mm și 3 mm. Acest lucru facilitează ajustarea lungimii părului în funcție de preferințe, creând atât stiluri elegante, cât și mai definite.
Design ergonomic și portabil
Carcasa metalică elegantă a trimmerului cu garnitură antiderapantă asigură o prindere sigură, chiar și în timpul sesiunilor mai lungi de tuns părul. Dimensiunile sale compacte (14 x 3,5 x 3 cm) și greutatea redusă (150 g) îl fac să încapă ușor într-un rucsac sau valiză, devenind un companion de călătorie indispensabil.
Timp de lucru lung cu o încărcare scurtă
Datorită bateriei reîncărcabile litiu-ion, trimmerul Ufree oferă până la 180 de minute de utilizare continuă după doar 2 ore de încărcare. Capacitatea de încărcare USB îl face extrem de convenabil de utilizat - îl puteți conecta la laptop, powerbank sau încărcător auto.
Un dispozitiv - multe posibilități
Trimmerul Ufree nu este doar un instrument pentru tăierea părului. Acesta va fi perfect și pentru modelarea bărbii și ca aparat de ras pentru corp. Versatilitatea, precizia și designul elegant îl fac o alegere ideală atât pentru profesioniști, cât și pentru uz casnic, pe lângă faptul că este o idee excelentă de cadou pentru un soț, bunic sau tată.
Inclus
- trimmer
- 3 capace de ghidare
- ulei pentru lame
- cablu de încărcare
| Producător | Ufree |
|---|---|
| Model | U-1157 |
| Dimensiuni | 14 x 3.5 x 3 cm |
| Greutate | 150g |
| Baterie reîncărcabilă | Litiu |
| Capacitatea bateriei reîncărcabile | 1200 mAh |
| Lamă | Lamă T din titan |
| Nivelul de zgomot al motorului | <55 dB |
| Suprapuneri | 1 mm, 2 mm, 3 mm |
| Timp de funcționare cu o singură încărcare | 180 de minute |
| Timp de încărcare | 2 ore |
| Încărcare | USB |
| Carcasă | anti-alunecare, metal |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Trimmer pentru corp Ufree U-1157, 1200mAh, Autonomie 3h, 55dB, USB, Negru







