Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Trimmer pentru nas ENCHEN EN001, 600mAh, Autonomie 1.5h, Incarcare 6h, USB-C, Gold Cod produs: ENC-148644
Vezi toate produsele din categoria Aparate de ras electrice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gold |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip aparat de ras | Cu lame oscilante |
| Tip produs | Aparat de ras electric |
| Utilizare | Uz casnic |
Trimmer pentru nas ENCHEN EN001, 600mAh, Autonomie 1.5h, Incarcare 6h, USB-C, Gold
ENCHEN face parte din ecosistemul Xiaomi.
Mini aparat de tuns ENCHEN EN001
Scăpați de părul inestetic din nas. Aparatul de tuns ENCHEN EN001 este echipat cu un motor puternic și o lamă de înaltă calitate, astfel încât se ocupă rapid și eficient de părul nedorit. Ușor și la îndemână - vă poate însoți aproape oriunde. În plus, bateria de lungă durată înseamnă că un dispozitiv complet încărcat vă va dura până la un an.
Performanță impresionantă
Aparatul de tuns ENCHEN este echipat cu o lamă de calitate excelentă, datorită căreia se poate ocupa în cel mai scurt timp chiar și de cele mai încăpățânate fire de păr. Motorul încorporat, a cărui viteză ajunge la 6000rpm, este responsabil pentru funcționarea eficientă a dispozitivului. Acum veți uita rapid de părul nedorit! Mai mult, o protecție specială asigură faptul că lama nu intră în contact direct cu pielea, evitând astfel iritațiile sau tăieturile.
Timp de lucru îndelungat
Luați aparatul de tuns în vacanță și evitați necesitatea de a împacheta cabluri suplimentare. Dispozitivul funcționează fără fir și are o autonomie de până la 90 de minute. Presupunând că îl utilizați timp de aproximativ un minut de 1-2 ori pe săptămână, îl puteți folosi până la un an cu o singură încărcare! În plus, interfața USB-C vă permite să încărcați aparatul de tuns nu doar cu un încărcător, ci și cu un powerbank, de exemplu.
Ușor de întreținut
Păstrarea dispozitivului în stare bună nu va fi o problemă pentru dvs. Puteți dezasambla cu ușurință capul de tăiere al trimmerului și îl puteți clăti temeinic sub jet de apă curentă, iar după uscare îl puteți reutiliza. În acest fel veți evita proliferarea bacteriilor. De asemenea, veți prelungi durata de viață a dispozitivului.
Creat pentru confortul dvs.
Aflați că lupta împotriva părului nedorit nu trebuie să fie dificilă și incomodă. Aparatul de tuns marca ENCHEN este foarte simplu și comod de utilizat. Este dotat cu un sistem de control inteligent care asigură funcționarea sa stabilă. În plus, datorită designului său ușor și compact, îl puteți lua cu ușurință cu dvs. în vacanță. Transportul său în siguranță este posibil datorită capacului de protecție inclus pentru lamă.
În cutie
- Trimmer
- Cablu de încărcare (USB-C)
- Capac de protecție pentru capul de tăiere
- Perie de curățare
| Producător | ENCHEN |
|---|---|
| Denumire | Aparat de tuns părul facial |
| Model | EN001 |
| Culoare | Auriu |
| Viteza motorului | Până la 6000rpm |
| Tensiune nominală | 5V |
| Putere nominală | 2W |
| Capacitatea bateriei | 600mAh |
| Curent de încărcare | 120mA |
| Timp de încărcare | Aprox. 6h |
| Interfață de încărcare | USB-C |
| Timp de funcționare | Aprox. 90min |
| Greutate | 37g |
| Dimensiuni | 115x18x18mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Trimmer pentru nas ENCHEN EN001, 600mAh, Autonomie 1.5h, Incarcare 6h, USB-C, Gold







