Trotineta electrica Argento KPF by Pininfarina, Motor 350W, Autonomie 40 Km, Viteza maxima 25 Km/h, Negru/Gri Cod produs: ARG-139960
Vezi toate produsele din categoria Trotinete electrice
| Specificatii Tehnice | |
| Autonomie acumulator | 40 km |
| Brand compatibil |
Argento |
| Capacitate acumulator | 10 Ah |
| Clasa protectie | - |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet | 1x Trotineta electrica |
| Culori disponibile | Negru |
| Diametru roata | 10 inch |
| Durata incarcare | - |
| Greutate | 19.5 kg |
| Greutate maxima suportata | 100 kg |
| Inaltime | 0 cm |
| Latime | 0 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model | Argento KPF by Pininfarina |
| Numar motoare | 1 |
| Pentru | Adulti |
| Putere motor | 350 W |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Tip motor | Electric |
| Tip produs | Trotineta electrica |
| Viteza maxima | 25 km/h |
Trotineta electrica Argento KPF by Pininfarina, Motor 350W, Autonomie 40 Km, Viteza maxima 25 Km/h, Negru/Gri
Modelul de trotineta electrica se distinge in primul rand prin functiile sale. Motorul de 350 W va permite sa va bucurati de condus cu viteze de pana la 20 km pe ora. Franele (tambur fata, electronice spate), amortizorul spate si accesoriile precum semnalizatoarele de directie, iluminarea cu LED-uri si un semnal sonor (sonerie) sunt responsabile pentru siguranta in timpul condusului. Bateria de 10Ah se incarca in aproximativ 5 ore si va permite sa calatoriti pana la 40 km cu o singura incarcare. Trotineta electrica are rezistenta ridicata, datorita utilizarii aluminiului. Un avantaj suplimentar este rezistenta la apa IPX4.
Exista, de asemenea, 3 moduri de condus: ECO (pana la 6 km/h), D (pana la 15 km/h), S (pana la 20 km/h). In plus, beneficiati de Bluetooth si acces la aplicatia Jeep e-mobility, care va permite sa controlati trotineta electrica de pe smartphone.
Greutate maxima 100kg
Distanta maxima up to 40km
Unghi maxim de urcare 22%
Tip roata 10''
Capacitate baterie 36V 10Ah 360Wh
Viteza maxima 25 km/h
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Trotineta electrica Argento KPF by Pininfarina, Motor 350W, Autonomie 40 Km, Viteza maxima 25 Km/h, Negru/Gri








