Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Albastru Cod produs: LEX-175874
Vezi toate produsele din categoria Umbrele
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Protectie solara |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Diametru | 122 cm |
| Greutate | - g |
| Lungime (deschisa) | 50 cm |
| Lungime (inchisa) | 51 cm |
| Pentru | Unisex |
| Stil | Umbrele mini |
| Tip | Pliabila |
| Tip pliere | Manual |
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Albastru
Protecție împotriva ploii, stilată și compactă
Mini Hook este o umbrelă stilată, proiectată de Theo Williams. Fabricată din materiale durabile precum ABS, aluminiu și poliester, oferă nu doar protecție împotriva ploii și soarelui, ci adaugă și eleganță ținutei tale. Datorită dimensiunii sale compacte, o poți plia și transporta cu ușurință, iar funcția de deschidere automată o face rapidă și ușor de utilizat. În plus, carabiniera montată pe mâner îți permite să agăți umbrela într-un loc convenabil. Când este deschisă, oferă o suprafață mare de acoperire, cu un diametru de 122 cm. Este soluția perfectă pentru zilele ploioase și însorite în grădină, pe plajă sau în timpul plimbărilor.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Theo Williams |
| Culoare | Albastră |
| Material | ABS, Aluminiu, Poliester |
| Dimensiuni (Pliante) | Diametru: 5 cm
Înălțime: 51 cm |
| Dimensiuni (Deschise) | Diametru: 122 cm
Înălțime: 50 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Albastru







