Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Dark Grey Cod produs: LEX-175972
Vezi toate produsele din categoria Umbrele
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Protectie solara |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Diametru | 122 cm |
| Greutate | - g |
| Lungime (deschisa) | 50 cm |
| Lungime (inchisa) | 51 cm |
| Pentru | Unisex |
| Stil | Umbrele mini |
| Tip | Pliabila |
| Tip pliere | Manual |
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Dark Grey
Protecție împotriva ploii, elegantă și compactă
Mini Hook este o umbrelă elegantă, proiectată de Theo Williams. Fabricată din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și poliester, oferă nu doar protecție împotriva ploii și soarelui, ci adaugă și eleganță ținutei tale. Datorită dimensiunilor sale compacte, o poți plia și transporta cu ușurință, iar funcția de deschidere automată o face convenabilă și rapidă de utilizat. În plus, carabiniera integrată de pe mânere permite să agăți umbrela într-un loc convenabil pentru tine. Atunci când este deschisă, oferă o zonă mare de acoperire, cu un diametru de 122 cm. Este o soluție ideală pentru zilele ploioase și însorite în grădină, la plajă sau în timpul plimbărilor.
Specificații |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Theo Williams |
| Culoare | Gri închis |
| Material | ABS, aluminiu, poliester |
| Dimensiuni (Pliante) | Diametru: 5 cm
Înălțime: 51 cm |
| Dimensiuni (Deschise) | Diametru: 122 cm
Înălțime: 50 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Dark Grey







