Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Khaki Cod produs: LEX-175914
Vezi toate produsele din categoria Umbrele
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | Protectie solara |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Diametru | 122 cm |
| Greutate | - g |
| Lungime (deschisa) | 50 cm |
| Lungime (inchisa) | 51 cm |
| Pentru | Unisex |
| Stil | Umbrele mini |
| Tip | Pliabila |
| Tip pliere | Manual |
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Khaki
Umbrela Lexon Mini Hook
Protecție elegantă și compactă împotriva ploii
Mini Hook este o umbrelă elegantă proiectată de Theo Williams. Fabricată din materiale durabile precum ABS, aluminiu și poliester, aceasta nu numai că oferă protecție împotriva ploii și a soarelui, dar adaugă și eleganță ținutei tale. Datorită dimensiunilor sale compacte, o poți plia și transporta cu ușurință, iar funcția de deschidere automată o face rapidă și ușor de utilizat. În plus, carabina montată pe mâner îți permite să agăți umbrela într-un loc convenabil. Când este deschisă, oferă o zonă mare de protecție cu un diametru de 122 cm. Este soluția perfectă pentru zilele ploioase și însorite din grădină, de pe plajă sau în timpul plimbărilor.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Theo Williams |
| Culoare | Kaki |
| Material | ABS, aluminiu, poliester |
| Dimensiuni (închisă) | Diametru: 5 cm Înălțime: 51 cm |
| Dimensiuni (deschisă) | Diametru: 122 cm Înălțime: 50 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Umbrela pliabila Lexon Mini Hook, Lungime 50cm, Diametru 122cm, Khaki







