Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash C7, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb Cod produs: DAR-140803
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 41.5 |
| Nivel zgomot (dB) | 22.7 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash C7, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb
Ventilator pentru computer Darkflash C7 (alb)
Darkflash C7 asigură o răcire eficientă cu un flux de aer de 35,8 CFM și o funcționare silențioasă (22,5 dBA). Echipat cu nouă lamele și un rulment hidraulic, acesta garantează fiabilitate și durabilitate. Iluminarea de fundal ARGB adresabilă permite personalizarea completă a efectelor luminoase, iar compatibilitatea cu conectorii ARGB de 5 V și 3 pini face instalarea rapidă și ușoară.
Iluminare de fundal ARGB pentru efecte vizuale
Darkflash C7 dispune de iluminare de fundal ARGB adresabilă care oferă o gamă largă de culori și efecte de iluminare dinamice. Utilizatorii pot personaliza complet modurile și culorile iluminării din spate utilizând programe de control compatibile (cum ar fi ASUS Aura, MSI Mystic Light sau Gigabyte RGB Fusion). Iluminarea din spate adaugă computerului un aspect unic, futurist, care îl va face să iasă în evidență.
Performanțe ridicate de răcire
Ventilatorul este echipat cu nouă palete proiectate cu precizie care garantează un flux de aer optim (până la 35,8 CFM). Datorită acestui lucru, Darkflash C7 disipă eficient căldura din interiorul carcasei, asigurând funcționarea stabilă a componentelor chiar și în timpul sesiunilor intensive de jocuri sau procesare video.
Funcționare silențioasă și fiabilă
Un rulment hidraulic este responsabil pentru funcționarea lină și silențioasă a ventilatorului. Această soluție nu numai că minimizează zgomotul în timpul funcționării (doar 22,5 dBA), dar crește și durata de viață a dispozitivului, asigurând o funcționare fără probleme pentru o perioadă lungă de timp.
Compatibilitate și instalare ușoară
Ventilatorul Darkflash C7 este compatibil cu conectorii ARGB standard de 5V și cu conectorii cu 3 pini, ceea ce facilitează integrarea cu majoritatea plăcilor de bază și a controllerelor de iluminare. Instalarea ventilatorului este rapidă și intuitivă, iar dimensiunile sale universale (120 x 120 x 25 mm) îl fac să se potrivească cu majoritatea carcaselor de calculator.
Include
- ventilator
- șurub x4
- manual de utilizare
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | C7 |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 120 mm |
| Conector | 3 pini |
| Viteza de rotație | 1200 ± 10% RPM |
| Nivel maxim de zgomot | 22,7 dbA |
| Flux de aer | 41,5 CFM |
| Tensiunea sursei de alimentare | 5V |
| Durată de viață | 40 000 h |
| Tipul rulmentului | hidro rulment |
| Iluminare | ARGB |
| Număr de ventilatoare incluse | 1 |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash C7, 41.5 CFM, 22.7dB, Alb







