Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash DE8 ARGB, 55.22 CFM, 35.6dB, Negru Cod produs: DAR-173997
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 55.22 |
| Nivel zgomot (dB) | 35.6 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash DE8 ARGB, 55.22 CFM, 35.6dB, Negru
Ventilator de răcire Darkflash DE8 (negru)
Ventilatorul Darkflash DE8 suportă 5V ARGB, ceea ce vă permite să sincronizați iluminarea de fundal cu plăci de bază de la mărci precum ASUS, MSI, Gigabyte și ASRock. În absența unui conector adecvat, ventilatorul poate fi conectat la controller-ul inclus, care vă permite să controlați efectele de iluminare direct din carcasă. În plus, sistemul de iluminare suportă 16,8 milioane de culori și diverse moduri.
Design bine gândit al lamelor
Ventilatorul utilizează 9 lamele special conturate, concepute pentru un flux de aer optimizat și o funcționare mai silențioasă. Acest design îmbunătățește eficiența răcirii, menținând în același timp nivelul de zgomot scăzut.
Funcționare silențioasă și durată lungă de viață
În colțurile carcasei sunt utilizate tampoane de cauciuc pentru a amortiza vibrațiile și a reduce rezonanța. În plus, Darkflash DE8 se bazează pe rulmenți hidraulici (Hydro Bearing), care garantează o funcționare silențioasă și o durată de viață de până la 40.000 de ore. Aceasta este o soluție bună atât pentru utilizatorii care caută o funcționare silențioasă, cât și pentru cei care se așteaptă la fiabilitate pentru o perioadă mai lungă de timp.
Design remarcabil
Partea frontală a ventilatorului este acoperită cu o suprafață CD Spindle - acestea sunt cercuri gravate cu laser care creează un efect vortex în timpul funcționării. Arată izbitor mai ales atunci când este juxtapus cu retroiluminarea dinamică ARGB, care poate funcționa în sincronizare completă cu restul sistemului.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | DE8 |
| Culoare | negru |
| Tip ventilator | Ventilator de 120 mm cu rulment hidraulic (Hydro Bearing) |
| Dimensiuni | 120 × 120 × 25 mm |
| Viteza ventilatorului | 800-1900 ±10% RPM |
| Nivel de zgomot | 35,61 dBA |
| Flux de aer | 55,22 CFM |
| Presiune statică | 2,16 mm H₂O |
| Curent | Ventilator: ≤ 0,23 A Lumina de fundal LED: ≤ 0,27 A |
| Durată de viață | 40.000 de ore (MTTF) |
| Conectori | 3 pini ARGB 5V 4 pini PWM |
| Iluminare din spate | ARGB |
| Compatibilitate sistem | ASUS Aura Sync MSI Mystic Light Sync Gigabyte RGB Fusion 2.0 ASRock Polychrome RGB |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ventilator de racire PC darkFlash DE8 ARGB, 55.22 CFM, 35.6dB, Negru







