Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash DM20, 56 CFM, 32.5dB, Negru Cod produs: DAR-140808
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 56 |
| Nivel zgomot (dB) | 32.5 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash DM20, 56 CFM, 32.5dB, Negru
Ventilator pentru computer Darkflash DM20 (negru)
Darkflash DM20 este un ventilator de ultimă generație care combină performanțele ridicate de răcire cu efectele ARGB originale, pentru a oferi interiorului computerului o notă unică și elegantă. De asemenea, se distinge prin rulmentul său hidraulic, care îi oferă o durabilitate impresionantă. Avantajele sale suplimentare sunt viteza sa reglabilă (800-1600 rpm) și nivelul scăzut de zgomot (aproximativ 32,5 dBA), astfel încât să vă puteți juca sau lucra la computer fără să vă faceți griji cu privire la zgomotul enervant.
Performanță ridicată
DM20 oferă un flux de aer de 56 CFM, care asigură disiparea eficientă a căldurii din interiorul carcasei. Mai mult, datorită tehnologiei PWM, ventilatorul își ajustează automat viteza (de la 800 la 1600 rpm) în funcție de temperatura componentelor. Acest lucru permite un echilibru perfect între răcire și eficiență energetică!
Uitați de zgomot
Ventilatorul este proiectat să funcționeze cât mai silențios posibil - nivelul său de zgomot este de maximum 32,5 dBA. De asemenea, DM20 are opt tampoane de absorbție a șocurilor care reduc eficient vibrațiile și rezonanța. Toate acestea vă vor permite să lucrați sau să vă jucați în liniște - fără zgomote enervante!
Efect de oglindă și retroiluminare ARGB
Oferiți computerului dvs. un caracter unic, modern. Ventilatorul Darkflash DM20 este echipat cu retroiluminare ARGB, astfel încât va merge bine cu o carcasă transparentă. În plus, paletele sale albe dispersează lumina uniform, iar efectul dublu de oglindă adaugă profunzime. De remarcat sunt și benzile luminoase suplimentare. De asemenea, puteți sincroniza lumina de fundal cu placa de bază (este necesar un conector cu 3 pini de 5V).
Design stabil
Designul DM20 se bazează pe un cadru solid cu unghiuri drepte, care garantează stabilitatea și minimizează vibrațiile. Această abordare a designului nu numai că îmbunătățește durabilitatea ventilatorului, dar reduce și zgomotul generat în timpul funcționării, ceea ce afectează confortul general de utilizare.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | DM20 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Tip de rulment | hidraulic |
| Viteză | Aproximativ 800-1600 rpm |
| Debit de aer | 56 CFM |
| Nivel de zgomot | ≤ 32,5 dBA |
| Conector | 4Pin + ARGB |
| Tensiune nominală | 12 V DC |
| Curent nominal | 0,35 A |
| Consum de energie | 2,45 W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash DM20, 56 CFM, 32.5dB, Negru







