Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash Gauss G24, 69.7 CFM, 33.55dB, Negru Cod produs: DAR-140810
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 69.7 |
| Nivel zgomot (dB) | 33.55 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash Gauss G24, 69.7 CFM, 33.55dB, Negru
Ventilator pentru computer Darkflash Gauss G24 (negru)
Ventilatorul Darkflash Gauss G24 este o alegere excelentă pentru cei care doresc să își păstreze computerul răcit eficient, apreciind în același timp un design elegant. Acesta oferă un flux de aer impresionant (69,7 CFM), reducând în același timp zgomotul, astfel încât menține temperatura optimă fără a genera un zgomot puternic și enervant. De asemenea, dispune de iluminare de fundal ARGB adresabilă, astfel încât să puteți obține efecte vizuale fantastice.
Tehnologie PWM
Ventilatorul Gauss G24 utilizează tehnologia PWM, care permite controlul precis al vitezei de la 800 la 2000 RPM. Acest lucru îi permite să asigure o răcire adaptată optim la sarcina sistemului și la schimbările de temperatură. Jucați jocuri dinamice sau utilizați programe solicitante fără griji - cu Darkflash nu trebuie să vă faceți griji cu privire la supraîncălzirea computerului!
Funcționare silențioasă
Datorită unui design special al lamelor și a opt tampoane antivibrații care reduc eficient vibrațiile, ventilatorul asigură o funcționare silențioasă chiar și la viteze mari. Nivelul său maxim de zgomot este de numai 33,55 dB - uitați de zgomotul puternic enervant și bucurați-vă de o muncă sau un joc liniștit!
Vă va servi pentru o perioadă lungă de timp
Ventilatorul este echipat cu un rulment hidraulic durabil, care îi crește durabilitatea, asigură o frecare redusă și reduce nivelul de zgomot. Ca urmare, durata de viață a dispozitivului ajunge până la 40.000 de ore - o alegere excelentă pentru anii următori!
Retroiluminare ARGB
Darkflash Gauss G24 suportă retroiluminarea ARGB adresabilă cu o paletă de 16,8 milioane de culori, permițându-vă să personalizați complet aspectul computerului dvs. Pentru a utiliza funcția ARGB, este necesar să conectați ventilatorul la conectorul ADD_HEADER de 5V de pe placa de bază. Produsul este compatibil cu multe sisteme RGB, precum ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync, Gigabyte RGB Fusion 2.0 și ASRock Polychrome RGB. În plus, dacă placa de bază nu acceptă acest tip de conector, Gauss G24 poate utiliza controlerul încorporat pentru a crea efecte de iluminare colorate.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | Gauss G24 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Viteză | Aproximativ 800-2000 rpm |
| Nivel de zgomot | 33,55 dBA (max.) |
| Flux de aer | 69,7 CFM |
| Presiune statică | 2,22 mm H2O |
| Curent | 0,18 A (LED 5 V) |
| Tipul rulmentului | Hidraulic |
| MTTF | 40 000 h |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ventilator de racire PC darkFlash Gauss G24, 69.7 CFM, 33.55dB, Negru







