Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash INF8, 62.18 CFM, 18-30dB, ARGB, Alb Cod produs: DAR-140898
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 62.18 |
| Nivel zgomot (dB) | 30 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash INF8, 62.18 CFM, 18-30dB, ARGB, Alb
Ventilator ARGB pentru computer Darkflash INF8 (alb)
Cu ventilatorul Darkflash INF8, nu doar că vei oferi computerului tău o răcire optimă, dar îi vei schimba complet stilul și îi vei oferi un caracter unic. Dispozitivul garantează o performanță neegalată și este echipat cu iluminare de fundal ARGB colorată, funcționând surprinzător de silențios. Instalarea sa nu îți va cauza niciun fel de probleme - în câteva momente totul va fi gata! De asemenea, merită menționat rulmentul durabil cu rifle, datorită căruia viața ventilatorului ajunge până la 30.000 de ore.
Răcire eficientă, funcționare silențioasă
Ventilatorul este echipat cu 9 palete aerodinamice, care garantează un flux de aer excelent. De asemenea, se distinge prin viteza sa impresionantă - până la 800-1800 RPM. Astfel, poți fi sigur că computerul tău are o răcire fiabilă și nu se va supraîncălzi - chiar și atunci când joci jocuri solicitante! În ciuda acestor capacități excelente, modelul INF8 funcționează extrem de silențios. Datorită garniturii din cauciuc anti-vibrație, nivelul său de zgomot nu depășește 30 dBA - spune adio zgomotului enervant!
Iluminare spectaculoasă
Crează-ți un computer atrăgător. Ventilatorul oferă iluminare ARGB expresivă, iar datorită designului său îmbunătățit, oferă un efect original de reflexie infinită. Combină-l cu un carcasă transparentă și expune-i calitățile vizuale! Ai la dispoziție și 20 de efecte de iluminare - verifică care îți place cel mai mult. Ventilatorul este, de asemenea, compatibil cu ASUS AURA SYNC (doar 5V).
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | INF8 |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 120 x 120 x 25 mm |
| Viteza ventilatorului | 800-1800 ±10% RPM |
| Nivel de zgomot | 18-30 dBA (max.) |
| Flux de aer | 62.18 CFM |
| Presiune statică | 1.82 mm H2O |
| MTTF | Aproximativ 30.000 h |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator de racire PC darkFlash INF8, 62.18 CFM, 18-30dB, ARGB, Alb







