Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ventilator de racire PC darkFlash S200, 75.8 CFM, 32dB, Alb Cod produs: DAR-140900
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare PC
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 130 x 120 x 25 mm |
| Flux de aer (CFM) | 75.8 |
| Nivel zgomot (dB) | 32 |
| Tip produs | Ventilator PC |
Ventilator de racire PC darkFlash S200, 75.8 CFM, 32dB, Alb
Ventilator computer Darkflash S200
Oferiți computerului dumneavoastră un sistem de răcire optim. Ventilatorul Darkflash S200 este echipat cu 9 palete și funcționează extrem de eficient, dar în același timp silențios - nu vă temeți de zgomote deranjante. De asemenea, are o durată de viață impresionantă de până la 100.000 de ore. Designul pătrat cu margini ascuțite îi conferă un aspect elegant și oferă o stabilitate de neegalat, în timp ce controlul inteligent PWM vă permite să ajustați automat funcționarea acestuia în funcție de nevoile dumneavoastră curente. Ventilatorul este, de asemenea, foarte ușor de instalat.
Performanță impresionantă
Acum puteți juca jocuri dinamice și utiliza programe mai solicitante fără griji. Nu trebuie să vă faceți griji că computerul dumneavoastră se va supraîncălzi! Ventilatorul S200 va oferi configurației dumneavoastră hardware o răcire fiabilă - are nu mai puțin de 9 palete care garantează un flux de aer perfect. Un alt avantaj este controllerul PWM, care ajustează inteligent viteza în funcție de temperatura curentă din carcasă.
Funcționare silențioasă
Bucurați-vă de liniște în timp ce jucați titlurile dumneavoastră preferate sau lucrați la următorul proiect grafic. În ciuda performanței sale ridicate, ventilatorul S200 funcționează extrem de silențios - nivelul său de zgomot este de doar aproximativ 32 dBA. Acest lucru a fost posibil datorită celor 8 pad-uri anti-vibrație, care reduc eficient rezonanța și astfel reduc zgomotul deranjant.
| Producător | Darkflash |
|---|---|
| Model | S200 |
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni | 130 x 120 x 25 mm |
| Viteza ventilatorului | 600 ±200 - 1800 ±10% RPM |
| Nivel de zgomot | 32 dBA (max.) |
| Flux de aer | 75.8 CFM |
| Presiune statică | 2.6 mm H2O |
| MTTF | Aproximativ 100.000 h |
| Tip de rulment | Rulment hidraulic FDB |
| Curent | 240 ±20% mA |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ventilator de racire PC darkFlash S200, 75.8 CFM, 32dB, Alb







