Ventilator portabil cu suport magnetic USAMS LiFE LU02, 3.9W, 900 mAh, 1 viteza, USB, Negru Cod produs: USA-161511
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 208 × 75 × 23 mm |
| Material | ABS |
| Tip | Portabil |
| Tip produs | Ventilator |
| Trepte de viteza | 1 |
| Utilizare |
Exterior Interior |
Ventilator portabil cu suport magnetic USAMS LiFE LU02, 3.9W, 900 mAh, 1 viteza, USB, Negru
Ventilatorul LIFEUSAMS LU02 combină un design modern și funcționalitate - ideal pentru cei care apreciază confortul și mobilitatea. Echipat cu un suport magnetic, permite o conexiune hands-free cu un smartphone, iar inelul din oțel permite poziționarea dispozitivului din mai multe unghiuri, făcându-l perfect atât pentru vizionarea filmelor, cât și pentru munca de la distanță.
Designul flexibil cu gât flexibil permite direcționarea aerului rece exact acolo unde ai nevoie fără a ține dispozitivul în mână. Bateria încorporată de 900 mAh asigură o răcire de lungă durată, iar timpul de încărcare rapid permite o scurtă pauză înainte de a reveni rapid la confort în zilele călduroase. Designul său ușor și compact și construcția solidă din ABS și PP îl fac ușor de potrivit într-o geantă de mână sau buzunar - gata să te însoțească în mișcare, la birou sau în timp ce te relaxezi în aer liber.
Cu 3,9 W putere la 5 V, garantează o răcire eficientă, iar designul și funcționalitatea generală fac din LIFEUSAMS LU02 nu doar un gadget practic, ci și un accesoriu elegant de zi cu zi.
Specificații tehnice |
|
| Culoare | Negru |
| Tensiune de intrare | DC 5 V |
| Capacitate baterie | 900 mAh |
| Materiale | ABS + PP + componente electronice |
| Curent de funcționare | 0.8 A |
| Putere | 3.9 W |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Dimensiuni | 208 × 75 × 23 mm |
| Greutate | aprox. 95 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ventilator portabil cu suport magnetic USAMS LiFE LU02, 3.9W, 900 mAh, 1 viteza, USB, Negru






