Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Alb Cod produs: USA-161504
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 58 x 60 x 192 mm |
| Material | ABS |
| Tip | Portabil |
| Tip produs | Ventilator |
| Trepte de viteza | 2 |
| Utilizare |
Exterior Interior |
Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Alb
USAMS US-ZB251 Candy Series
Ventilator portabil cu dimensiuni compacte, comod de transportat datorită carabinierei incluse, care servește și ca suport. Ventilatorul are un design aerodinamic turbo care maximizează fluxul de aer, iar aerul este comprimat prin rotație într-un canal lung de aer. Odată eliberat, efectul său de răcire este de 3 ~ 5 ori mai mare decât cel al ventilatoarelor obișnuite. Palele spiralate ale ventilatorului măresc unghiul de înclinare pentru a genera vânt pe o suprafață mai mare, creând un flux de aer suficient de puternic. Ventilatorul poate fi încărcat prin USB, cu o durată de funcționare de până la 5 ore la prima viteză și aproximativ 2 ore la a doua viteză.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PP + silicon |
| Dimensiune | 58 x 60 x 192 mm |
| Greutate | Aproximativ 114 g |
| Intrare micro | 5V = 800 mA |
| Putere | 2.5 W |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2 ore |
| Timp de lucru | Aproximativ 5 ore (treapta 1), aproximativ 2 ore (treapta 2) |
| Nivele de viteză | 2 trepte |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Alb






