Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Roz Cod produs: USA-161501
Vezi toate produsele din categoria Ventilatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Dimensiuni | 58 x 60 x 192 mm |
| Material | ABS |
| Tip | Portabil |
| Tip produs | Ventilator |
| Trepte de viteza | 2 |
| Utilizare |
Exterior Interior |
Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Roz
Seria Candy USAMS US-ZB251
Un ventilator portabil cu dimensiuni compacte, convenabil de transportat datorită carabinierului inclus, care servește și ca suport. Ventilatorul dispune de un design turbo aerodinamic care maximizează fluxul de aer, iar aerul este comprimat prin rotație într-un canal lung de aer. Odată eliberat, efectul său de răcire este de 3–5 ori mai mare decât cel al ventilatoarelor obișnuite. Paletele ventilatorului în spirală cresc unghiul de înclinare pentru a genera vânt pe o suprafață mai mare, creând un flux de aer suficient de puternic. Ventilatorul poate fi încărcat prin USB; timpul de funcționare este de până la 5 ore la prima viteză și aproximativ 2 ore la a doua viteză.
Specificații tehnice
| Material | ABS + PP + silicon |
| Dimensiune | 58 x 60 x 192 mm |
| Pondere | Approx. 114 g |
| Intrare micro | 5V = 800 mA |
| Putere | 2.5 W |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Timp de încărcare | Approx. 2 ore |
| Timp de funcționare | Approx. 5 ore (1. viteză), aproximativ 2 ore (2. viteză) |
| Nivele de viteză | 2 viteze |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Ventilator portabil USAMS ZB251 Candy, 2.5W, 1200 mAh, 2 viteze, USB, Roz






