Volan Racing PXN-V99 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru Cod produs: PXN-151218
Vezi toate produsele din categoria Gamepad / Controller
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 7/8/10 / PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch |
| Conectivitate | Cu fir |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | USB |
| Platforma |
PC PS3 PS4 XBOX ONE XBOX Series S XBOX Series X Nintendo Switch |
| Tehnologie | Cu fir |
| Tip baterie | La retea |
| Tip produs | Volan gaming |
Volan Racing PXN-V99 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru
Simte-te ca și cum ai fi pe un circuit de curse real și dă-ți emoții. Volanul pentru jocuri PXN-V99 garantează o experiență imersivă și realistă și vă permite să alegeți din 2 game de rotație - 270° și 900°. Veți găsi, de asemenea, 3 pedale și o cutie de viteze cu un stick confortabil de utilizat. Dispozitivul se distinge, de asemenea, prin compatibilitatea sa largă și este foarte ușor de utilizat. În construcția sa au fost utilizate materiale de înaltă calitate, îmbunătățite.
Experiență realistă
V-ați întrebat vreodată cum ar fi să fiți un pilot de raliu? Cu volanul PXN-V99, vă veți simți ca și cum ați conduce cu adevărat o mașină de curse! Acest dispozitiv utilizează un motor dublu, astfel încât simulează cu fidelitate fiecare denivelare a drumului, înclinarea, accelerația și coliziunea. Cu PXN, vă veți cufunda în joc și vă veți oferi o senzație de neuitat!
Design grijuliu
În set veți găsi 2 cleme robuste cu care puteți fixa stabil volanul pe o masă sau un birou. Nu vă fie teamă că se va mișca! În plus, datorită padelelor duble, dispozitivul imită soluțiile cunoscute de la vehiculele de Formula 1, astfel încât vă puteți bucura și mai mult de joc! De asemenea, este posibil să dezasamblați cu ușurință volanul. În plus, produsul este fabricat din materiale de înaltă calitate, astfel încât acesta va servi fiabil pentru o perioadă foarte lungă de timp!
2 game de rotație din care să alegeți
Volanul vă permite să alegeți din 2 game de rotație - 270° și 900°. Prima este perfectă pentru a juca jocuri de curse - vă va oferi viteza și dinamismul dorite. A doua garantează o experiență mai realistă. Acesta vă permite să rotiți volanul de 2,5 ori, ceea ce este similar cu o mașină reală. Acesta va fi ideal, de exemplu, atunci când jucați simulatoare. Acum veți depăși cu ușurință chiar și cea mai ascuțită curbă! Pentru a schimba setările, trebuie doar să utilizați comutatorul special
Compatibilitate largă
Spuneți adio limitărilor. Volanul PXN-V99 este compatibil cu multe computere și console de jocuri, cum ar fi PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH. În plus, dispozitivul este perfect pentru a juca jocuri precum Forza Horizon 5, Dirt Rally 2.0 și Euro Truck Simulator, de exemplu.
Accesorii suplimentare incluse
Cu PXN-V99 vă veți simți ca la volanul unei mașini reale. Setul include 3 pedale care se remarcă prin sensibilitatea și reactivitatea lor ridicate, astfel încât să vă puteți bucura de o experiență realistă de frânare sau accelerare. De asemenea, veți primi o cutie de viteze comod de utilizat, cu 6 trepte și o marșarier. Toate acestea vă vor oferi și mai multă imersiune!
Mai multe posibilități cu ajutorul aplicației
Acum poți ajusta și mai bine funcționarea volanului la așteptările și obiceiurile tale. Tot ce trebuie să faceți este să instalați aplicația PXN dedicată! Cu ajutorul acesteia, puteți, de exemplu, să reglați parametrii dispozitivului, să importați setări și să vă creați configurații optimizate pentru anumite jocuri. Este nevoie doar de câteva clicuri pe smartphone!
Inclusiv
- Volan
- Postura
- Panou cu 3 pedale
- Maneta schimbătorului de viteze
- Cablare
- Kit de montare
- Adaptor de alimentare
| Producător | PNX |
|---|---|
| Model | PXN-V99 |
| Tensiunea de funcționare a motorului | DC 24 V |
| Tensiune de funcționare USB | 5 V |
| Curent de funcționare a motorului | 2 A |
| Curent de funcționare USB | ≤ 500 MA |
| Temperatura de funcționare | 10-40°C |
| Umiditatea de funcționare | 20~80% |
| Dimensiuni | 300 × 300 × 107 mm (volan); 230 × 223 × 140 mm (bază); 362 × 339 × 220 mm (panou cu 3 pedale), 192 × 105 × 201 mm (levier de schimbare a vitezelor) |
| Greutate | 1338 g (volan); 2324 g (bază); 2086 g (panou cu 3 pedale); (levier de schimbare) |
| Compatibilitate | PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / SWITCH |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Volan Racing PXN-V99 cu pedale si schimbator de viteze pentru jucatorii pasionati de jocurile cu curse, PC / PS3 / PS4 / XBOX ONE / XBOX Series S&X / Nintendo Switch, Negru








