Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Zgarda rezistenta la apa WAUDOG Glowing pentru caini, Ajustabila 46-70cm, Latime 40mm, Cod QR, Albastru Cod produs: WAU-139143
Vezi toate produsele din categoria Zgarzi, lese, hamuri
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Lungime | 70 cm |
| Material | Polimer |
| Model | Ajustabil |
| Pentru | Caini |
| Talie | - |
| Tip | Standard |
| Tip produs | Zgarda |
Zgarda rezistenta la apa WAUDOG Glowing pentru caini, Ajustabila 46-70cm, Latime 40mm, Cod QR, Albastru
Zgardă luminescentă impermeabilă pentru câini cu pașaport QR WAUDOG, lățime 40 mm, lungime 46-70 cm.
Zgarda WAUDOG este fabricată din material durabil COLLARTEX, ceea ce se traduce prin durabilitatea sa la uzură. Mai mult, respinge eficient apa și este ușor de curățat. Mai mult, eticheta inteligentă pentru adresă cu pașaport QR vă permite să vă identificați câinele atunci când se pierde. În plus, zgarda luminează pe întuneric, astfel încât să puteți plimba cu animalul dvs. de companie în siguranță după lăsarea întunericului.
Design rafinat
Zgarda este fabricată dintr-un material dezvoltat de COLLAR, care garantează durabilitatea și utilizarea îndelungată. COLLARTEX este rezistent la întindere și deteriorări mecanice, ceea ce face ca zgarda să poată suporta încărcături grele, chiar și în cazul câinilor foarte activi. În plus, catarama Fastex din plastic și accesoriile durabile asigură robustețe și fiabilitate la fiecare fixare, iar culoarea strălucitoare rezistă la decolorare.
Etichetă inteligentă de adresă cu cod QR pentru pașaport
Pașaportul QR este o soluție practică care ajută la identificarea animalului de companie în cazul în care se pierde. Odată înregistrat pe site-ul animal-id.net , pașaportul QR se activează, permițând accesul la profilul online al câinelui. Acesta conține informații cheie, cum ar fi informațiile de contact ale proprietarului și dosarul medical. În situația în care cineva vă găsește animalul de companie, pur și simplu scanați codul QR pentru a contacta imediat proprietarul. Mai mult, proprietarul primește o notificare prin e-mail cu locația GPS a locului unde a fost scanat codul.
| Producător | Waudog |
|---|---|
| Codul producătorului | 4201000090 |
| Culoare | albastru |
| Lăţime | 40 mm |
| Lungime | 46-70 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Zgarda rezistenta la apa WAUDOG Glowing pentru caini, Ajustabila 46-70cm, Latime 40mm, Cod QR, Albastru






