Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator 18650 Superfire, 2300mAh, 3.7 V, 500 cicluri incarcare, Graphics Cod produs: SUP-147232
Vezi toate produsele din categoria Baterii, acumulatori si incarcatoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Tip baterie | Lithium |
| Tip produs | Baterie |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator 18650 Superfire, 2300mAh, 3.7 V, 500 cicluri incarcare, Graphics
Baterie reîncărcabilă Superfire
Cu această singură baterie reîncărcabilă cu litiu, puteți înlocui până la 500 de baterii obișnuite. Are o capacitate de 2.300 mAh și o puteți încărca de până la 500 de ori, astfel încât nu numai că veți economisi bani pe cumpărarea de baterii obișnuite, dar veți proteja și mediul de deșeuri inutile.
| Producător | Superfire |
|---|---|
| Model | 18650 |
| Capacitate | 2300 mAh |
| Tensiune de încărcare | 4.2V |
| Tensiune | 3.7V |
| Dimensiuni | 65 x 18 mm |
| Greutate | 46 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator 18650 Superfire, 2300mAh, 3.7 V, 500 cicluri incarcare, Graphics







