Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator DJI compatibil cu drona Avata 2, 2150 mAh, Gri Cod produs: DJI-145765
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compatibilitate |
DJI Avata |
| Culori disponibile | Gri |
| Greutate | 145 g |
| Material | Plastic |
| Tip | Alimentare |
| Tip produs | Acumulator drona |
DESCRIERE
Acumulator DJI compatibil cu drona Avata 2, 2150 mAh, Gri
DJI Avata 2 battery pack
Provides approximately 23 minutes of flight time. Get ready for an immersive flight with a few extra batteries to create your FPV content freely and confidently.
Included
- DJI Avata 2 smart battery ×1
| Capacity | 2150 mAh |
|---|---|
| Weight | Approximately 145 g |
| Standard voltage | 14,76 V |
| Maximum charging voltage | 17 V |
| Battery type | Li-ion |
| Energy | 31.7 Wh@0.5C |
| Charging temperature | 5° to 40° C (41° to 104° F) |
| Compatibility | DJI Avata 2 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator DJI compatibil cu drona Avata 2, 2150 mAh, Gri








