Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Gens ace 60C 11.1V cu mufa XT90, 5000 mAh, Graphics Cod produs: GEN-152528
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Graphics |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Gens ace 60C 11.1V cu mufa XT90, 5000 mAh, Graphics
Bateria GensAce este excelentă pentru alimentarea mașinilor RC, bărcilor RC sau avioanelor RC, oferindu-le o durată de funcționare mai mare și performanțe mai bune. Cu un curent de descărcare ridicat de 60C, garantează o accelerație puternică și o viteză mai mare. Mufa de echilibrare JST-XHR-4P ajută la menținerea celulelor la nivelul corect de încărcare, ducând la prelungirea duratei de viață a bateriei. Mufa XT90 asigură o conexiune stabilă între baterie și modelul RC, eliminând riscul întreruperilor de curent în timpul utilizării intense.
| Producător | GensAce |
|---|---|
| Model | GEA503S60X9GT |
| Tip produs | Baterie LiPo - Seria Bashing |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Tensiune | 11,1 V |
| Curent de descărcare | 60C |
| Număr de celule | 3 |
| Tipul fișei de echilibrare | JST-XHR-4P |
| Tip fișă | XT90 |
| Viteza de încărcare | Recomandată 1-3C |
| Greutate | 343 g |
| Dimensiuni | 135 x 43 x 26 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Gens ace 60C 11.1V cu mufa XT90, 5000 mAh, Graphics







