Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Gens ace G-Tech Soaring pentru DJI Phantom 1, 2800 mAh, Albastru Cod produs: GEN-148096
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Capacitate acumulator | 2800 mAh |
| Compatibilitate |
DJI Phantom 1 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | DJI Phantom 1 |
| Tensiune acumulator | 11.8 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Acumulator Gens ace G-Tech Soaring pentru DJI Phantom 1, 2800 mAh, Albastru
Gens ace G-Tech Soaring 2800mAh 11.1V 60C 3S1P LiPo XT60
Bateria Gens ace G-Tech Soaring este o sursă de energie fiabilă proiectată pentru DJI Phantom 1. Cu o capacitate crescută de 2800mAh și o rată de descărcare de 60C, produsul oferă timp de zbor lung și energie stabilă.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA283S60X6GT |
| Capacitate | 2800 mAh |
| Tensiune | 3S (11.1V) |
| Rata de descărcare | 60C |
| Greutate | 218 g |
| Dimensiuni | 113 x 34 x 25 mm |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tip conector de echilibrare | G-Tech |
| Numărul de celule paralele (P) | 1 |
| Grosimea cablului (±5mm) | 25 mm |
| Lungimea cablului (±5mm) | 113mm |
| Aplicație | DJI Phantom 1 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Gens ace G-Tech Soaring pentru DJI Phantom 1, 2800 mAh, Albastru







