Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Gens Ace LiPo 1C 2S1P RX/TX, 3500 mAh, Albastru Cod produs: GEN-148008
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 3500 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Gens Ace LiPo 1C 2S1P RX/TX, 3500 mAh, Albastru
Baterii Gens Ace LiPo
Baterii de o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drone mai mici pentru uz recreativ sau echipamente grele pentru aplicații comerciale. De multe ori, baterii arată similar din exterior - însă adevărata lor putere se află în interior.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă. Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere speciale
| Tensiune | 7,4 V |
|---|---|
| Capacitate | 3500 mAh |
| Număr de celule | 2 |
| Tipul conectorului | FUTABA |
| Tip balancer | JST-XHR |
| Curent de descărcare | 1 C |
| Lungime | 96 mm |
| Lățime | 44 mm |
| Înălțime | 14 mm |
| Greutate | 140 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Gens Ace LiPo 1C 2S1P RX/TX, 3500 mAh, Albastru







