Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace 60C 2S2P cu mufa XT60, 7600 mAh, Negru Cod produs: GEN-147208
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 7600 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace 60C 2S2P cu mufa XT60, 7600 mAh, Negru
Gens ace G-Tech 7600mAh 7.4V 60C 2S2P Lipo baterie PC mat.
Bateria Gens ace G-Tech este o alegere excepțională pentru pasionații de mașini RC. Cu o capacitate de 7600mAh și o tensiune de 7.4V, aceasta oferă putere și fiabilitate de lungă durată. Rata de descărcare de 60C garantează performanțe ridicate chiar și în condiții de sarcină mare, ceea ce este esențial pentru menținerea caracteristicilor optime de conducere. Bateria este, de asemenea, echipată cu un conector XT60 și un dispozitiv de echilibrare JST-XHR, ceea ce se traduce prin compatibilitate cu majoritatea modelelor RC de pe piață. În plus, dimensiunile produsului sunt de numai 157 x 48 x 25 mm, iar greutatea sa de 387 g nu va afecta semnificativ greutatea totală a vehiculului.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA762S60X6GT |
| Tipul bateriei | Lipo |
| Capacitate | 7600 mAh |
| Tensiune | 7,4 V |
| Curent de descărcare | 60C |
| Tip conector balansator | JST-XHR |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Viteza de încărcare | 1-3C (recomandată) |
| Greutate | 387 g |
| Dimensiuni | 157 x 48 x 25 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 65 mm / 120 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens Ace 60C 2S2P cu mufa XT60, 7600 mAh, Negru







