Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace Airsoft Gun cu mufa T Plug, 1200 mAh, Negru Cod produs: GEN-147300
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1200 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace Airsoft Gun cu mufa T Plug, 1200 mAh, Negru
Gens ace 25C 1200mAh 2S1P 7.4V Airsoft Gun Lipo baterie cu conector T Plug
Adaptat pentru a satisface nevoile pasionaților de airsoft, acumulatorul Gens ace 25C 1200mAh 2S1P 7.4V cu T Plug oferă durabilitatea și puterea necesare pentru lupte prelungite. Cu o capacitate de 1200mAh și o tensiune de 7,4V, acesta oferă o putere stabilă pentru un joc continuu. Cu o rată de descărcare de 25C, nu veți pierde performanța, chiar și în timpul focurilor intense de armă. Conectorul T Plug garantează o conexiune sigură, iar dimensiunea compactă și designul ușor îl fac ușor de potrivit într-o varietate de replici de arme. Este ideal pentru tuburile tampon și replicile AEG unde spațiul este limitat.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA12002S25D |
| Capacitate | 1200 mAh |
| Tensiune | 7,4V |
| Rata de descărcare | 25C |
| Conector | T-plug |
| Dimensiuni | 126 x 20 x 11 mm |
| Greutate | 59 g |
| Tip | Litiu-polimer |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace Airsoft Gun cu mufa T Plug, 1200 mAh, Negru







