Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech, 22.2V, 4500 mAh, Negru/Rosu Cod produs: GEN-147255
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 4500 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech, 22.2V, 4500 mAh, Negru/Rosu
Gens ace G-Tech 4500mAh 6S1P 22.2V 60C HardCase pentru modele RC
Gens ace G-Tech este dedicat mașinilor RC la scara 1/8 și 1/10, oferind o calitate ridicată și capacități de descărcare intensivă cu o constantă maximă de 60C. Carcasa sa robustă și întărită sporește siguranța și durabilitatea în timpul condusului intens, ceea ce este crucial în medii dinamice și solicitante, cum ar fi cursele de mașini RC. Este ideal pentru modele precum Traxxas Slash, Emaxx, Bandit și Rustler, precum și HPI Strada XB 1/10 RTR Electric Buggy, Kyosho GP 4WD RACING TRUCK și Team Associated SC8, oferind fiabilitatea și performanța necesare pentru performanțe de top pe pistă.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA456S60X9GT |
| Capacitate | 4500mAh |
| Tensiune | 22.2V (6S) |
| Indicator de descărcare | 60C |
| Greutate | 634g |
| Dimensiuni | 138x49x47mm |
| Viteza de încărcare recomandată | 1-3C, până la un maxim de 5C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech, 22.2V, 4500 mAh, Negru/Rosu







