Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa EC5, 5000 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147206
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 22.2 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa EC5, 5000 mAh, Albastru
Baterie LiPo Gens Ace G-Tech 5000mAh 22.2V 45C 6S1P cu mufă EC5
Bateria LiPo Gens Ace G-Tech este o alegere excelentă pentru piloții de elicoptere. Cu un rating de 45C, acesta oferă puterea de care au nevoie elicopterele. Aceasta suportă chiar și cele mai dificile mișcări 3D și vă permite să atingeți o viteză mare. Produsul poate fi, de asemenea, utilizat la modele mari de aeronave RC și bărci RC. Acesta oferă o putere lină și stabilă pentru a vă face zborurile interesante. Durata lungă de viață, capacitatea care ajunge la 5000mAh și tensiunea la 22,2V/6S sunt avantaje suplimentare. Bateria este echipată cu o priză EC5 - ca urmare, este compatibilă pe scară largă cu Align, GAUI, KDS, ElyQ Trex-550 600, aeronave și bărci.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA506S45E5GT |
| Capacitate | 500 mAh |
| Rata de descărcare | 45C |
| Conexiune paralelă | 1P |
| Tensiune | 6S (22.2V) |
| Lungime (±5mm) | 158mm |
| Lățime (±5mm) | 48 mm |
| Grosime (±5mm) | 45 mm |
| Grosimea cablului | niciuna |
| Lungimea cablului (C/D) | 65 mm/150 mm |
| Tip de conector | none |
| Tip de conector de echilibrare | none |
| Greutate | aprox. 720 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa EC5, 5000 mAh, Albastru








