Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT30, 700 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147211
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 700 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT30, 700 mAh, Albastru
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech 700mAh 11.1V 60C 3S1P
Pachetul de baterii LiPo Gens ace G-Tech, cu o capacitate de 700mAh și o tensiune de 11,1V (3S), este ideal pentru modele RC precum elicopterul RC OMPHOBBY M2 și Mikado LOGO200. Acesta oferă un curent de descărcare de 60C, astfel încât oferă performanțe ridicate pentru zborul dinamic. De asemenea, este foarte ușoară (numai 52 g), iar dimensiunile sale sunt de numai 58 x 22,5 x 23 mm - va fi perfectă pentru spațiul limitat și nu va fi o povară excesivă. În plus, bateria este echipată cu un conector XT-30 și o fișă de echilibrare JST-XHR, care garantează o încărcare ușoară și o utilizare sigură.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA7003S60XGT |
| Capacitate | 700 mAh |
| Tensiune | 11.1 V / 3S |
| Curent de descărcare | 60C |
| Tipul conectorului | XT-30 |
| Tip conector balansator | JST-XHR |
| Greutate | 52 g |
| Dimensiuni | 58 x 22,5 x 23 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 25 mm / 45 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT30, 700 mAh, Albastru







