Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech cu mufa XT60, 11.1V, 5000 mAh, Negru/Rosu Cod produs: GEN-147270
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech cu mufa XT60, 11.1V, 5000 mAh, Negru/Rosu
Baterie Lipo Gens ace G-Tech 5000mAh 11.1V 60C 3S1P de dimensiuni scurte cu conector XT60
Bateria Lipo Gens ace G-Tech 5000mAh 11.1V 60C 3S1P de dimensiuni scurte cu conector XT60 este o soluție avansată de alimentare pentru modelele RC care necesită putere mare într-un spațiu limitat. Cu o rată de descărcare de 60C, bateria oferă o putere excelentă pentru accelerația rapidă, care este crucială pe pistele de curse RC. Utilizarea materiilor prime litiu-polimer de calitate premium din Japonia și Coreea și a tehnologiei avansate de stivuire a celulelor permite capacității unei singure celule să ajungă la 5000mAh. O atenție deosebită este acordată potrivirii capacității, tensiunii, rezistenței și curbei de descărcare a fiecărei celule pentru a asigura nu numai performanța, ci și robustețea și utilizarea în siguranță. Ideală pentru modele RC precum Traxxas Stampede 4x4, Slash VXL, Slash 4x4 VXL, E-Maxx Brushless, E-Revo Brushless, Spartan și SLEDGE.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA503S60SXGT |
| Capacitate | 5000mAh |
| Tensiune | 11.1V |
| Indicator de descărcare | 60C |
| Greutate | 354g |
| Dimensiuni | 138 × 45 × 30 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Acumulator Lipo Gens ace G-Tech cu mufa XT60, 11.1V, 5000 mAh, Negru/Rosu







