Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 5000 mAh, Albastru Cod produs: GEN-147221
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 5000 mAh, Albastru
Baterie Lipo Gens ace G-Tech 5000mAh 11.1V 45C 3S1P cu conector XT90
Bateria Gens ace G-Tech 5000mAh 11.1V 45C 3S1P Lipo cu conector XT90 este o alegere solidă pentru operatorii de elicoptere RC multi-rotor, oferind un raport excelent calitate/preț. Acest model de baterie are o calitate ridicată a construcției și un timp de zbor lung, care este crucial pentru aplicațiile care necesită o funcționare neîntreruptă pentru perioade lungi de timp. Gens ace, care este unul dintre liderii de pe piața bateriilor reîncărcabile, își folosește cei 20 de ani de experiență și expertiza avansată în inginerie pentru a produce baterii NiMH, Li-Po și Li-Fe, concentrându-se întotdeauna pe calitatea excelentă și optimizarea produselor. Produsul este ideal pentru elicopterele multi-rotor, dar poate fi utilizat și într-o varietate de modele RC, inclusiv mașini, bărci sau avioane RC, unde fiabilitatea și performanța sunt pe primul plan.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA503S45X9GT |
| Capacitate | 5000mAh |
| Tensiune | 11.1V (3S) |
| Indicator de descărcare | 45C |
| Greutate | 421g |
| Dimensiuni | 160x45x26mm (lungime x lățime x înălțime) |
| Viteza de încărcare recomandată | 1-3C, până la un maxim de 5C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 5000 mAh, Albastru







