Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 6750 mAh, Negru Cod produs: GEN-147210
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 6750 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 6750 mAh, Negru
Baterie Gens ace G-Tech 6750mAh 14.8V 60C 4S1P 14# XT90
Bateria LiPo Gens ace G-Tech va fi o alegere de încredere pentru pasionații de modele RC, cum ar fi vehiculele la scară 1/8, cum ar fi 1/8 SLEDGE. Cu o capacitate impresionantă de 6750 mAh și o tensiune de 14,8V (4S), acesta va furniza cu ușurință energia necesară chiar și pentru condusul lung și intens. Curentul maxim de descărcare de 60C permite un nivel ridicat de putere, care este crucial pentru menținerea performanței optime în condiții dificile. Conectorul XT90 asigură o conexiune sigură și o compatibilitate largă, în timp ce fișa de echilibrare JST-XHR facilitează gestionarea încărcării. Bateria cântărește 589 de grame și măsoară 138 x 47 x 50 mm, astfel încât se potrivește multor modele RC, asigurând în același timp o distribuție adecvată a greutății pentru o mai bună stabilitate a vehiculului.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA67504S60XGT |
| Capacitate | 6750 mAh |
| Tensiune | 14.8 V / 4S |
| Curent de descărcare | 60C |
| Tipul conectorului | XT90 |
| Tip conector balansator | JST-XHR |
| Greutate | 589 g |
| Dimensiuni | 138 x 47 x 50 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 45 mm / 100 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech cu mufa XT90, 6750 mAh, Negru







