Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 2S1P JST-SYP, 450 mAh, Alb Cod produs: GEN-147202
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 450 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 2S1P JST-SYP, 450 mAh, Alb
Acumulatori Gens Ace
Seria de acumulatori Soaring de la Gens Ace este concepută cu gândul la elicoptere și aeronave. Acestea oferă o sursă de alimentare stabilă și vor funcționa bine chiar și în medii dificile.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V pe celulă. Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer. Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite
| Tensiune | 7,4 V |
|---|---|
| Capacitate | 450 mAh |
| Număr de celule | 2 |
| Tipul conectorului | JST-SYP |
| Tip fișă de echilibrare | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 30C |
| Lungime | 56.5 mm |
| Lățime | 31 mm |
| Înălțime | 9 mm |
| Greutate | 33 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 2S1P JST-SYP, 450 mAh, Alb







