Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 3S1P, 450 mAh, Alb Cod produs: GEN-147297
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 450 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 3S1P, 450 mAh, Alb
Baterie LiPo Gens ace G-Tech Soaring 450mAh 11.1V 30C 3S1P
Bateria LiPo Gens ace G-Tech Soaring are un design robust și performanțe fiabile, fiind alegerea ideală pentru pasionații de RC care caută o sursă de alimentare eficientă și ușor de utilizat. Cu o capacitate de 450mAh și o tensiune de 11,1V (3S), acesta oferă performanțe excelente pentru dispozitivele mai mici. Conectorul JST-SYP și fișa de echilibrare JST-XH permit o conectare sigură și rapidă, în timp ce greutatea sa de numai 43 g și dimensiunile compacte de 57 x 31 x 14 mm fac produsul extrem de la îndemână și ușor de instalat în spații restrânse, fără a afecta echilibrul sau funcționarea generală a modelului.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA4503S30JGT |
| Capacitate | 450 mAh |
| Tensiune | 11.1 V / 3S |
| Curent de descărcare | 30C |
| Tipul conectorului | JST-SYP |
| Tip conector balansator | JST-XH |
| Greutate | 43 g |
| Dimensiuni | 57 x 31 x 14 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring 30C 3S1P, 450 mAh, Alb






