Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1000 mAh, Alb Cod produs: GEN-148413
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1000 mAh, Alb
Baterie Lipo Gens ace G-Tech Soaring 1000mAh 11.1V 30C 3S1P
Bateria Lipo Gens ace G-Tech Soaring este soluția ideală pentru aeronavele mai mici din clasa 800 mm, unde fiecare gram contează, iar performanța și fiabilitatea sunt necesare. Produsul oferă o capacitate de 1.000 mAh și o tensiune de 11,1 V (3S), care asigură o putere adecvată pentru modelele mici de zbor. Un curent de descărcare de 30C garantează performanțe optime, iar viteza de încărcare recomandată de 1-3C permite restabilirea rapidă și sigură a puterii maxime. În plus, conectorul XT60 și fișa de echilibrare JST-XHR permit o conectare rapidă, în timp ce greutatea de 89 g și dimensiunile de 71,5 x 35 x 17 mm fac bateria ideală pentru modelele mici unde fiecare centimetru de spațiu contează.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA103S30X6GT |
| Capacitate | 1000 mAh |
| Tensiune | 11.1 V / 3S |
| Curent de descărcare | 30C |
| Viteza de încărcare | 1-3C (recomandată) |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tipul conectorului de echilibrare | JST-XHR |
| Greutate | 89 g |
| Dimensiuni | 71,5 x 35 x 17 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 45 mm / 120 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1000 mAh, Alb






