Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2200 mAh, Alb Cod produs: GEN-148713
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 2200 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 7.4 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2200 mAh, Alb
Baterie Gens Ace G-Tech Soaring 2200mAh 7.4V 30C 2S1P XT60.
Gens Ace G-Tech Soaring este o alegere excelentă pentru modelatorii cu elicoptere 450. Acest acumulator puternic LiPo 2200mAh 7.4V oferă energia stabilă și de lungă durată necesară pentru a menține eficiența zborului. Rata de încărcare recomandată de 1-3C permite recuperarea rapidă și sigură a puterii maxime, iar conectorul XT60 standard și echilibrul JST-XHR asigură o instalare ușoară și o compatibilitate largă. În plus, dimensiunile de 104 x 34,5 x 14,5 mm și greutatea de 122 g asigură că produsul nu va supraîncărca modelul de elicopter.
| Producător | Gens Ace |
|---|---|
| Model | GEA222S30X6GT |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Tensiune | 7.4 V / 2S |
| Curent de descărcare | 30C |
| Viteza de încărcare | 1-3C (recomandată) |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tipul conectorului de echilibrare | JST-XHR |
| Greutate | 122 g |
| Dimensiuni | 104 x 34,5 x 14,5 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 65 mm / 120 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 2200 mAh, Alb






